Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Липень » 19 » Про ризик небезпечної хвороби свідчать різкі рухи під час сну

Про ризик небезпечної хвороби свідчать різкі рухи під час сну

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Порушення сну й агресивні, жорстокі сновидіння можуть свідчити про початок невиліковної хвороби Паркінсона ще за 15 років до того, як у людини виявляться перші симптоми. Дослідження показало, що у 80% жертв важких порушень сну згодом виникає неврологічний розлад.

Якщо ваш чоловік уві сні активно рухається і штовхається, то виникає спокуса злегка зрушити його в бік, щоб він спав спокійно. Однак люди, які активно рухаються уві сні, мають підвищений ризик занедужати на хворобу Паркінсона через багато років, як встановили експерти. Вчені з Університету Торонто в Канаді виявили, що стан під назвою порушення REM-поведінки, який характеризується інтенсивними рухами уві сні, є найзначнішим провісником нейродегенеративних захворювань.

Зокрема, дослідники підрахували, що 80% жертв важких розладів поведінки уві сні рано чи пізно стикаються з неврологічними розладами. Велика частина таких людей рухаються в ліжку і штовхають своїх партнерів, а наступного дня у них бувають червоні очі, і вдень вони відчувають сильну сонливість. У деяких випадках їх нічні рухи бувають настільки інтенсивними й лютими, що вони завдають травми самі собі або своїм партнерам. На думку авторів дослідження, такі порушення викликаються дисфункціями клітин у мозку.

Коли людина засинає при активних клітинах, то її організм тимчасово паралізується. Саме тому уві сні ми не рухаємося, хоча бачимо дуже яскраві сновидіння з безліччю дій. Клітини під назвою REM-активні нейрони вмикаються, коли організм входить в стан глибокого сну, при якому зіниці закочуються вгору. Саме в цей момент люди та бачать яскраві сновидіння. Але у жертв розладів сну ці клітини ніколи не активуються, через що їх організм починає рухатися відповідно до тих дій, які відбуваються уві сні. І ось тепер доведено, що це може бути симптомом дуже небезпечних і навіть невиліковних захворювань.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Праздник и гости
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Чистим клавиатуру компьютера
[Кулінарні поради]
Совет: Правильное питание

Переглядів: 1231 / Дата: 21.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...