Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Березень » 17 » Про стосунки із старшим чоловіком - 5 фактів

Про стосунки із старшим чоловіком - 5 фактів

Інші Сексуальні та інтимні поради

Суспільство давно позбулось якихось стереотипів щодо відносин із старшими чоловіками, однак іноді у самої ж жінки, яка зважується на такі стосунки, виникає безліч питань.

Він не захоче тусуватися з твоїми друзями. Вжитий алкоголь в компанії другокурсників і танці в клубі до ранку не для нього - якщо пару раз він для пристойності погодиться, то потім подібні розваги почнуть його моторошно дратувати і не менше втомлювати.

До речі про алкоголь: він обмежиться порцією віскі і від тебе зажадає того ж. З кавалером постарше навряд чи вийде відірватися, випивши пляшку текіли на двох, він не відмовиться розділити з тобою вечерю під келих вина, але не захоче тримати твоє волосся, якщо ти раптом «перебереш».

Ти будеш регулярно чути розповіді про «старі-добрі часи» і про те, що зараз всі вже «зовсім не те». Починаючи від морозива і закінчуючи зовнішністю дівчат - раніше, в його молоді роки, все було зовсім по-іншому і краще, ніж зараз.

Зрілість проявиться не в усьому. Так, він старший за тебе, скажімо, років на 12, але не варто чекати, що він буде вести себе, як зрілий і відповідальний чоловік у всьому. Ти здивуєшся, але дорослі хлопці теж дивляться мультики і не упускають можливості посміятися над непристойним «підлітковим» жартом.

Скелети в шафі. У нього було життя до тебе і в цьому житті напевно були жінки, мнооого жінок. Можливо, він спробував у сексі все, що завгодно, і буде просити тебе про щось, що виходить за рамки твоїх уявлень про секс, або ж ти знайдеш у нього старе «домашнє відео», записане в медовий місяць з його колишньою дружиною.

 

Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Целебные свойства лука
[Народні поради]
Совет: МЕД при истощении
[Медичні поради]
Совет: Факторы риска инфаркта


Переглядів: 1623 / Дата: 19.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...