Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Березень » 7 » Продукти-вбивці зору

Продукти-вбивці зору

Інші Медичні поради

 

На погіршення зору впливає багато факторів. Одним із них є щоденний раціон харчування. Найнебезпечнішими ворогами органів зору є продукти насичені вуглеводами, хліб та харчові добавки.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Opticlub”, причиною короткозорості може стати навіть звичайний хліб. Продукт містить рафінований крохмаль, який підвищує рівень інсуліну під час травлення. А це в свою чергу призводить до зменшення сполучного білка, що погано діє на очне яблуко.

Сітківка ока страждає через надмірне споживання вуглеводів, які містяться в рисі, макаронах і булочках. Дієтологи рекомендують за можливістю обмежити себе у хлібо-булочних виробах та споживати більше зелених овочів. Не менш шкідливими для очей є сухарики, чіпси, жувальні гумки, солодощі, соуси, напої з різними харчовими добавками, барвниками, ароматизатори.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, зір із віком завжди погіршується. Цьому сприяють звички людини багато часу проводити за моніторами комп’ютерів та іншими електронними гаджетами. Лікарі радять не забувати про щогодинну гімнастику для очей та інші мудрі поради, які допоможуть вберегти здоровими органи зору.

Нагадаємо, що довготривала робота за комп’ютером негативно відображається на стані здоров’я зорових органів. Якщо ігнорувати перші симптоми погіршення зору, то скоро можуть виникнути серйозні проблеми.

 

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Порада: як посилити лібідо у жінок
[Медичні поради]
Что поможет похудеть? Совет
[Святкові поради]
Совет: Поцелуи в феврале небезопасны


Переглядів: 173 / Дата: 24.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...