Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Липень » 12 » Профільний комітет "пропустив" законопроект до другого читання - медреформа

Профільний комітет "пропустив" законопроект до другого читання - медреформа

Інші Медичні поради

 

 

Медреформа: профільний комітет "пропустив" законопроект до другого читання

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я
затвердив остаточну редакцію законопроекту №6327 "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" для ухвалення у другому читанні.

Відповідне рішення прийнято на засіданні комітету 12 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В цілому затвердити в остаточній редакції текст законопроекту 6327. ...Вітаю, текст вважається прийнятим", - сказала на засіданні заступник голови Комітету з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко.

За затвердження тексту документа проголосували 6 членів комітету - Сисоєнко, Оксана Корчинська, Тетяна Донець, Андрій Шипко, Сергій Березенко, Олена Колганова. Утрималися - Олексій Кириченко, Олександр Біловол.

Як повідомляв Укрінформ, законопроект 6327, яким започатковується медична реформа в Україні, був проголосований парламентом у першому читанні та направлений на доопрацювання робочої групи за участю народних депутатів.

До тексту документу в ході опрацювання робочою групою було надано майже 900 правок, 396 правок були розглянуті Комітетом з питань охорони здоров'я Верховної Ради.

Як заявила 12 липня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в ході роботи на текстом законопроекту документ зазнав суттєвих змін по ключових позиціях, що змінює саму суть реформи.

Зокрема, була вилучена норма про співоплату за медичні послуги на вторинному-третинному рівні меддопомоги, норма про міжнародні протоколи лікування. Також народні депутати запропонували замість Національної служби здоров'я, яка мала б здійснювати оплату за медичні послуги, зокрема на первинній ланці, виділяти медичну субвенцію місцевим органам влади.

 

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: 10 продуктов, которые выводят яды из организма
[Святкові поради]
Совет: Худеем с мясом птицы
[Медичні поради]
Совет: Иммунная система - когда она бессильна


Переглядів: 1125 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...