Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Квітень » 3 » Проти діабету - жирне молоко

Проти діабету - жирне молоко

Інші Медичні поради

 

Купуєте знежирені молочні продукти, щоб зберегти здоров'я? Це зайве, адже ризик діабету 2 типу зменшує звичайне, а не знежирене молоко, пише Здоров'я.

Шведські вчені проаналізували харчові звички 27000 своїх співвітчизників у віці від 45 до 74 років. Добровольці нинішнього дослідження 20 років тому брали участь вMalmö Diet and Cancer study, покликаниому зв'язати ознаки появи раку і особливості дієти людини.

З 27 тисяч учасників у 10% за 20 років розвинувся діабет 2 типу. Ті, хто вживав в їжу багато м'яса будь-якої жирності, частіше виявлялися в групі хворих, а ті, хто їв багато знежирених молочних продуктів - на 23% рідше. У тих, хто надавав перевагу не знежиреним молоку, сиру і йогурту, ризик діабету не знижувався, але і не зростав.

І м'ясо, і молоко містять насичені жири, але в молочних продуктах частіше зустрічаються окремі корисні жирні кислоти. Можливо, саме тому молоко та м'ясо по-різному впливають на ризик діабету.

Дослідники закликають звертати увагу не на кількість жиру в їжі, а на конкретні продукти, які ми їмо, і враховувати по можливості всі компоненти в їх складі.

 

Також читайте:
[Спортивні поради]
Совет: Как легче бросить курить
[Святкові поради]
Совет: Картошка с мясом – средство не опьянеть
[Цікаві поради]
Астрономы советуют правильно наблюдать за прохождением Венеры по диску Солнца


Переглядів: 1486 / Дата: 23.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...