Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Серпень » 7 » Проти застуди - названо найдієвіший засіб

Проти застуди - названо найдієвіший засіб

Інші Медичні поради

 

Названо найдієвіший засіб проти застуди

Фахівці з асоціації Національних інститутів здоров’я США поділилися рекомендаціями, що допомагають уникнути простудних захворювань восени, які вже зовсім не за горами.

Згідно з даними американських вчених у справі надійного опору простудних захворювань не обійтися без вітамінів. Причому першість серед «антизастудних» речовин вони віддали не вітаміну С, а цинку.

«Цинк перешкоджає реплікації риновірусів, що провокують застуду, і допомагає не тільки швидше перемогти хворобу, але і вберегтися від інфікування», – розповіли фахівці.

Попередньо дослідниками проводилися клінічні випробування за участю волонтерів. Людей ділили на групи, одна з яких приймала цинк, а друга приймала плацебо. В результаті після зараження вірусом учасники «цинкової» групи, захворівши, видужували за кілька днів, – у той час як в іншій ще довго демонстрували симптоми наявності простудного захворювання.

У свою чергу вітамін С, за словами науковців, як раз мало ефективний як для лікування, так і для профілактики застуди, хоча саме його починає активно приймати чи не кожен, хто підхопив ГРВІ.

Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Нельзя пить воду прямо из-под крана
[Медичні поради]
Советы: Как лечить герпес
[Цікаві поради]
Специалисты советуют обходить стороной "нехорошие места" Москвы


Переглядів: 134 / Дата: 18.08.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...