Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Липень » 22 » Рятує від смерті пиво

Рятує від смерті пиво

Інші Медичні поради

 

Вчені зі Швеції та Фінляндії повідомили, що пиво має властивості, які допомагають запобігти розвитку хвороби Альцгеймера.

В хмільному напої містяться речовини, що значно уповільнюють розвиток амілоїдних бляшок. Наразі механізм функціонування та дозування пива для лікування не повідомляється.

Науковці проаналізували зв'язок між накопиченням бета-амілоїдів в головному мозку та споживанням різних видів алкогольних напоїв. В дослідженні взяли участь 125 жителів Фінляндії віком від 35 до 70 років, які врешті померли з різних причин.

Вчені аналізували спожитий алкоголь, концентрацію бета-амілоїдів та наявності четвертої ізоформи аполипопротеїну Е, який є найважливішим генетичним фактором ризику появи хвороби Альцгеймера.

Щільність бета-амілоїдів в пацієнтів зростала, однак в тих, хто споживав пиво вона скорочувалась, з невідомих поки причин.

Нагадаємо, що в 2015 науковці з Китаю довели, що ксантогумол, який міститься в хмелі захищає від руйнування клітини головного мозку і здатен запобігти хворобі Альцгеймера.

Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Дружба на работе помогает жить
[Спортивні поради]
Совет: Больше движений при сидячей работе
[Кулінарні поради]
Совет: Продукты, съедающие жир


Переглядів: 1344 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...