Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Серпень » 1 » Селфі піднімають самооцінку - аналітики з’ясували

Селфі піднімають самооцінку - аналітики з’ясували

Інші Корисні поради, як гарно виглядати

 

Аналітики з’ясували, що селфі піднімають самооцінку

Аналітики фітнес-порталу FitRated провели опитування серед 1000 американців і з’ясували, що самооцінка людини зростає, коли вона шукає вигідні ракурси для селфі.

Про це пише Платформа.

Близько 1000 добровольців заповнили анкети, де, окрім іншого, зараховували себе до однієї з трьох категорій: не користувач соцмереж і не робить селфі, звичайний користувач і робить пару знімків себе в місяць, або завзятий користувач, який проводить понад три години в день у соцмережах і робить понад три селфі на місяць.

Результати опитування показали, що чим більше часу користувач витрачає на соціальні мережі, тим більше він схильний зосереджуватися на своєму зовнішньому вигляді та порівнювати себе з іншими, що, в принципі, ясна річ. Але також стало відомо, що звичайні та завзяті користувачі соціальних мереж за допомогою селфі підвищують свою самооцінку і задоволеність своїм зовнішнім виглядом. Тобто завдяки фотографуванню себе люди стають більш впевненими.

«Егоїзм може стати потужним важелем самолюбства і більшої самооцінки, а соціальна спільнота може виступати як арена для підтримки та заохочення», – пояснює представник FitRated.

«Вам слід запитати себе, чому ви робите селфі – щоб підняти собі настрій, позмагатися з друзями та підписниками, або просто заради забави, щоб запам’ятати щасливі моменти», – зауважує доктор із лікарні Ленокс Хілл в США Роберт Глеттер.

Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Опасно - пластиковая тара
[Медичні поради]
Для тех, кто действительно заботится о своем здоровье - что же есть
[Медичні поради]
Советуем: Спасение от рака в ваших руках


Переглядів: 143 / Дата: 18.08.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...