Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Лютий » 3 » Що жінка вас любить - як це зрозуміти

Що жінка вас любить - як це зрозуміти

Інші Сімейні поради на http://radymo.com/

 

Починаючи нові відносини, кожен з нас хоче, щоб вони тривали вічно. Але на жаль, нікому не під силу знати скільки триватимуть почуття, і чи є вони щирими. Так якщо навіть відносини двох людей є справжніми, згодом багато що може змінитися. Проте, існують певні ознаки, за якими однозначно можна визначити, що дівчина не грає на почуттях.

Якщо вона, не соромлячись, каже відкрито що любить вас; якщо вона не боїться попросити вас про щось відкрито – можна абсолютно точно бути впевненим, що ця жінка з вами щира і не грає на публіку.

Вона не є покірною, але і на своїй думці не наполягає. Для неї відносини – це щось на зразок роботи. Ваша жінка може поділитися з вами будь-якою своєю думкою і не образиться, якщо у відповідь ви скажете їй свою думку.

Вона не робить відносини з вами єдиним сенсом життя. Крім відносин, у неї є спілкування з друзями, з яким вона приділяє достатньо часу.

Ваша жінка поважає вас завжди, які б дії ви не зробили і яку думку не висловили б. Навіть якщо у вас є якісь недоліки, вона зайвий раз про них не нагадає і вже точно не стане ображати вас з цього приводу.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Советуем: три самых горячих специи для зимы
[Спортивні поради]
Совет: Больше движений при сидячей работе
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: "Гормон любви" - Ген доброты

Переглядів: 1336 / Дата: 13.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...