Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Листопад » 29 » Щоб продовжити життя скільки хвилин фізичної активності потрібно - вчені з'ясували

Щоб продовжити життя скільки хвилин фізичної активності потрібно - вчені з'ясували

Інші Спортивні поради на http://radymo.com/

 

З ростом популярності тренажерних залів, різних групових тренувань, захоплення бігом і марафонами може здатися, що спорт повинен бути дорогим та екстремальним.

Однак вчені кажуть, що насправді не має значення, яким видом фізичної активності ви займаєтеся, щоб поліпшити своє здоров'я. При цьому є мінімально необхідний час, який варто провести на тренуванні.

У нещодавно опублікованому дослідженні про переваги фізичної активності для здоров'я серця вчені прийшли до висновку, що щотижневі 150 хвилин, проведених за вправами, можуть знизити ризик серцево-судинних захворювань і смерті. У той же час вони з'ясували, що будь-яка фізична активність однаково корисна для здоров'я серця, передає Depo.ua з посиланням на Vox.

"Я хотів би розвіяти помилкове уявлення про те, що потрібно витрачати гроші на активність, - сказав лікар Скотт Лір, провідний автор дослідження і професор факультету медичних наук Саймона Фрейзера в Канаді. - Наші результати показують, що неспортивна активність - робота, домашні обов'язки, активна ходьба - також корисна для зниження ризику передчасної смерті й серцевих захворювань".

Таким чином, навіть прибирання будинку або півгодинна прогулянка під час обіду можуть допомогти запобігти ранній смерті й хронічним захворюванням.

Дослідники вивчали рівень занять спортом та серцево-судинних захворювань і смертності у понад 130 000 дорослих, що живуть в 17 країнах з різним рівнем доходу.

В результаті вони виявили, що люди, які повідомляли про, щонайменше, 150 хвилин фізичної активності на тиждень, були набагато здоровішими, ніж ті, хто був неактивний. У них була менша ймовірність серцевих нападів, інсультів і серцево-судинних захворювань.

Дві з половиною годин щотижневих занять спортом, з'ясували вчені, приводили до скорочення ймовірності передчасної смерті на 28% і зниження загрози серцевих захворювань на 20%.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: ДИАБЕТ и Масло сафлоры
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Следуйте правилам этикета в офисе
[Цікаві поради]
Совет: Будьте счастливы !

Переглядів: 1272 / Дата: 13.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...