Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Листопад » 13 » Шкодить більше, ніж саме безсоння страх перед безсонням

Шкодить більше, ніж саме безсоння страх перед безсонням

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Люди, які вважають, що мають проблеми зі сном, більш схильні до втоми, тривожності та інших розладів здоров’я, ніж люди, які насправді мало сплять, але цим не переймаються, – йдеться на сторінках “Behaviour Research and Therapy”.

Безсоння

На основі аналізу 12 досліджень, які стосуються проблематики безсоння, проведених протягом останніх 20 років Кеннет Ліхштейн, професор психології з Університету Алабами (США), прийшов до висновку, що суб’єктивна думка про низьку якість сну є кращим предиктором поганого стану здоров’я, ніж фактичне вимірювання якості відпочинку.

– Переконання про безсоння і викликає побоювання, які є сприятливим середовищем для розвитку стресу. Стрес впливає в свою чергу на якість нашого життя, – говорить дослідник.

На думку фахівця, люди, які вважають, що мають проблеми зі сном, як правило, дуже стурбовані цим положенням речей і занадто сильно концентруються на деталях, які, на їхню думку, позбавляють їх достатню кількість відпочинку. Між тим, близько 1/3 з них спить, так дійсно непогано. Як підкреслює проф. Ліхштейн, трохи більше часу для засинання, короткочасне пробудження протягом ночі, зовсім не обов’язково повинні свідчити про проблеми зі сном. Ці фактори мають, в основному, незначний вплив на загальну якість сну.

На жаль, страх перед безсонням полягає в тому, що люди в цій групі (з безсонням), швидше за все, постраждають від реальних проблем сну, таких як стомлюваність, тривога, депресія, підвищений кров’яний тиск і навіть думки про суїцид. Навіть у людей, які відчувають реальні проблеми зі сном, але просто не звертають на них уваги, спостерігаються менш серйозні наслідки для здоров’я.

Проф. Ліхштейн радить, до питання сну підходити розумно – не ігнорувати, але й не демонізувати можливих труднощів; пам’ятати про те, що найголовніший ворог організму, як правило, стрес.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Иммунная система - когда она бессильна
[Кулінарні поради]
Совет: Чайный гриб- полезный напиток
[Сімейні поради]
Совет: Можно ли беременной пить кофе

Переглядів: 1264 / Дата: 25.03.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...