Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2014 » Березень » 21 » Сьогодні потрібно вчасно лягти спати

Сьогодні потрібно вчасно лягти спати

Інші Медичні поради
Щороку 21 березня відзначається Всесвітній день сну. Він проводиться в рамках проекту Світової організації охорони здоров’я, який присвячений проблемам сну і здоров’я, адже за статистикою від безсоння потерпають більше 10% населення індустріально розвинених країн, а в кожного другого дорослого жителя землі один або кілька симптомів розладу сну.
Ідея відзначати «День сну» існує давно. Європейські країни давно оцінили важливість і користь заходів, присвячених «Міжнародному дню сну», який проводиться кожну третю п’ятницю березня.
За даними медичної статистики в світі від тих чи інших порушень сну страждає вже більше 50% всього населення, за останні 100 років загальний час нічного сну зменшилася на 20%.

Нормальний сон – один з дієвих способів профілактики серцевих і багатьох інших захворювань. А недосип знижує працездатність, призводить до нервових розладів.

Стара істина говорить, «сон – найкращі ліки», і результати дослідження, проведеного групою американських вчених з Стенфордського Університету, ще раз підтвердили справедливість цієї народної істини, спокійний нічний сон є необхідною умовою для того, щоб імунний захист організму проявляв свої здібності самим найкращим чином.

Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Плюсы страховой медицины
[Поради молодим мамам]
Совет: Мамы, едем рожать на природу
[Сімейні поради]
Совет: Мигрень - без углеводной пищи


Переглядів: 1755 / Дата: 22.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...