Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Листопад » 23 » Спеціальний хірургічний ніж, який дозволить здійснити операцію з трансплантації голови продемонстрував Серджіо Канаверо

Спеціальний хірургічний ніж, який дозволить здійснити операцію з трансплантації голови продемонстрував Серджіо Канаверо

Інші Медичні поради

 

Італійський нейрохірург Серджіо Канаверо 18 листопада продемонстрував на прес-конференції в Глазго спеціальний хірургічний ніж, який дозволить здійснити операцію з трансплантації голови, і систему віртуальної реальності, яка допоможе людині навчитися користуватися новим тілом, повідомляє видання «РИА «Новости».

«Професор Фарід Аміруш, біоінженер з університету Іллінойсу в Чикаго, створив найгостріший і точний хірургічний ніж на Землі. Він дозволить дуже чисто відокремити спинний мозок від головного мозку з мінімальним пошкодженням нервових волокон. Створення цієї інноваційної системи — черговий крок на шляху до нашої головної мети — зробити пересадку голови можливою», — заявив Канаверо.

У кінці лютого 2015 року італійський хірург Серджіо Канаверо оголосив про запуск амбітного проекту HEAVEN / AHBR, в рамках якого він запланував пересадити голову добровольця на донорське тіло, з'єднавши спинний мозок з головним мозком за допомогою особливої ​​процедури, яку він називає «протокол GEMINI».

На заклик Канаверо відгукнувся російський інженер Валерій Спиридонов, прикутий до інвалідного візка через дистрофію м'язів. Росіянин страждає синдромом Верднига-Гоффмана — важким генетичним захворюванням, яке поступово позбавляє людину можливості рухатися.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Как защитить волосы
[Поради щодо працевлаштування]
Ученые советуют не писать e-mail своим подчиненным - это плохо влияет на их здоровье
[Кулінарні поради]
Радимо: Не тратьте гроші на ковбаси


Переглядів: 149 / Дата: 08.12.2016
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...