Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Січень » 28 » Старе єврейське кладовище - унікальний пам'ятник в центрі Праги

Старе єврейське кладовище - унікальний пам'ятник в центрі Праги

Інші Цікаві поради

 

У Єврейському кварталі Праги знаходиться один з найдавніших єврейських пам'ятників світового масштабу і найбільше зі збережених єврейських кладовищ в Європі - Старе єврейське кладовище, засноване ще в XV столітті.

З моменту заснування територію кладовища регулярно розширювали, але ці розширення були настільки незначні, що в результаті територія, яку займає кладовищем в даний час, практично збігається з тією, що колись була і в Середні віки.

Місця для поховань на цвинтарі катастрофічно не вистачало, адже євреям не дозволяли ховати померлих за межами гетто, тому досить часто доводилося використовувати одну і ту ж могилу неодноразово: у ній ховали одну людину над іншою. До речі, якщо у вашій родині також сталося горе - померла близька людина, тоді радимо провести його в інший світ гідно. Власне кажучи, кращий спосіб, щоб це зробити - довірити всі турботи щодо організації похорону професіоналам, таким як похоронне бюро Траур, детальніше про яке можна дізнатися на сайті traur.com.ua/ua/.

Ми ж повернемося до кладовища в Празі і зазначимо, що зараз на цій невеликій території зосереджено близько 12 тисяч надгробків - готичних, ренесансних, барочних, які, перекриваючи і накладаючись один на одного, створюють на обмеженій ділянці землі дивовижне поєднання надгробків і каменів (в деяких частинах Старого єврейського кладовища, за оцінками фахівців, надгробки розташовані один на одному мало не в 9, а то і в 12 шарів).

Поховання на цьому кладовищі були припинені в кінці XVIII століття: останнє датуєтьcя 1787 роком, коли був похований якийсь Мозес Бек. Загальна чисельність всіх похованих на кладовищі перевищує 100 тисяч чоловік (а за деякими даними, і всі 200 тисяч).

Найстаріші надгробки на цвинтарі є звичайними плити з піщанику. Уже пізніше, в XVI-XVII століттях, для виготовлення надгробків замість пісковика стали використовувати мармур.

Також читайте:
[Цікаві поради]
Совет: Нас лечат дельфины
[Сімейні поради]
Совет: Наш дом и воздух в нем
[Святкові поради]
Совет: Покупайте свое


Переглядів: 1152 / Дата: 23.04.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...