Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Жовтень » 16 » Створити дистанцію від скигліїв

Створити дистанцію від скигліїв

Інші Медичні поради


Ниття інших людей робить нас дурнішими

Вас дратують скарги інших людей? Така реакція цілком виправдана. Як нещодавно з’ясували вчені, необхідність слухати безперервний потік негативу погіршує роботу мозку. Дослідження, проведене американським автором Тревором Блейком (Trevor Blake), показало, що негативні слова стимулюють область мозку, пов’язану зі сприйняттям і когнітивними функціями. Якщо ви змушені занадто довго слухати чиїсь скарги, то незабаром почнете вести себе так само. Більш того, дослідники з’ясували, що невдоволення інших людей може зробити нас дурніший. Вплив негативу протягом 30-ти і більше хвилин, включаючи перегляд такого роду інформації в засобах масової інформації, позбавляє нас нейронів у гіпокампі мозку, який відповідає за ухвалення рішень. Практично, у вас в голові виникає "каша”. Фахівці підкреслюють, що є велика різниця між тим, щоб приділити увагу дійсної проблеми і скарги. Людина, яка скаржиться, як правило, не шукає рішення проблеми, а просто хоче, щоб ви приєдналися до потоку його ниття. Як же захистити себе і свій мозок від впливу негативу: 1. Створіть дистанцію Скиглії схожі на запеклих курців, які піддають нас пасивному курінню. Краще рішення в цьому випадку – не знаходитися поряд з такою людиною. 2. Попросіть вирішити проблему Якщо у вас немає ніякої можливості піти від скарг співрозмовника, запропонуйте йому знайти рішення своєї проблеми. Можете просто поставити запитання: "І що ти збираєшся з цим робити?” Багато скиглії просто припиняють скаржитися, оскільки їм не потрібно рішення. 3. Створіть уявний захист Якщо ніщо з перерахованого вище не працює, спробуйте використати психологічні методи самозахисту. Уявіть, що ви накриті невидимим плащем або іншою перешкодою, або, що ви опинилися на далекому острові. При цьому можна посміхатися і кивати в потрібному місці, в той час як ви прогулюється на уявному пляжі.

Джерело: http://newsone.com.ua/health/nittya-inshix-lyudej-robit-nas-durnishim.html

Вас дратують скарги інших людей? Така реакція цілком виправдана. Як нещодавно з’ясували вчені, необхідність слухати безперервний потік негативу погіршує роботу мозку.

Дослідження, проведене американським автором Тревором Блейком (Trevor Blake), показало, що негативні слова стимулюють область мозку, пов’язану зі сприйняттям і когнітивними функціями.

Якщо ви змушені занадто довго слухати чиїсь скарги, то незабаром почнете вести себе так само. Більш того, дослідники з’ясували, що невдоволення інших людей може зробити нас дурнішими. Вплив негативу протягом 30-ти і більше хвилин, включаючи перегляд такого роду інформації в засобах масової інформації, позбавляє нас нейронів у гіпокампі мозку, який відповідає за ухвалення рішень.

Практично, у вас в голові виникає "каша”. Фахівці підкреслюють, що є велика різниця між тим, щоб приділити увагу дійсній проблемі і скарги.

Людина, яка скаржиться, як правило, не шукає рішення проблеми, а просто хоче, щоб ви приєдналися до потоку його ниття. Як же захистити себе і свій мозок від впливу негативу:

1. Створіть дистанцію. Скиглії схожі на запеклих курців, які піддають нас пасивному курінню. Краще рішення в цьому випадку – не знаходитися поряд з такою людиною.

2. Попросіть вирішити проблему. Якщо у вас немає ніякої можливості піти від скарг співрозмовника, запропонуйте йому знайти рішення своєї проблеми. Можете просто поставити запитання: "І що ти збираєшся з цим робити?”

Багато скигліїв просто припиняють скаржитися, оскільки їм не потрібно рішення.

3. Створіть уявний захист. Якщо ніщо з перерахованого вище не працює, спробуйте використати психологічні методи самозахисту. Уявіть, що ви накриті невидимим плащем або іншою перешкодою, або, що ви опинилися на далекому острові. При цьому можна посміхатися і кивати в потрібному місці, в той час як ви прогулюється на уявному пляжі.

Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Внимание! Новый вид почтового вируса - особо опасный
[Поради молодим мамам]
Совет: Наш малыш завтракает
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: На работу - без опыта


Переглядів: 1970 / Дата: 20.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...