Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Березень » 10 » Супрун закликає поспішити з вибором сімейного лікаря - часу все менше

Супрун закликає поспішити з вибором сімейного лікаря - часу все менше

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Українцям варто якомога швидше почати пошуки сімейного лікаря. Адже тоді люди матимуть більший вибір і впевненість, що саме цей лікар їм підходить.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Вона наголосила, якщо хтось вже має лікаря, який доглядає його або членів родини, до нього звикли і йому довіряють, то потрібно "просто підписати з ним декларацію".

"Якщо лікар, який вів вас до початку кампанії з вибору лікарів, не влаштовує, саме час знайти того, кому ви готові довірити своє здоров’я", – каже Супрун.

Як відомо, угода з сімейним лікарем підписується безстроково і діє "до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря".

"Чим раніше ви почнете шукати свого лікаря – тим більше у вас буде вибору та впевненості, що саме цей лікар вам підходить", – додає очільниця МОЗу.

У квітні розпочнеться національна кампанія з вибору лікаря - кожен українець зможе обрати собі сімейного лікаря (дорослі та діти), терапевта (дорослі) та педіатра (діти) й підписати з ним декларацію.

Лікаря можна буде обрати без прив’язки до місця реєстрації.

Якщо ви вже маєте лікаря, який доглядає вас або членів вашої родини, ви до нього звикли та довіряєте, просто підпишіть з ним декларацію.
Якщо лікар, який вів вас до початку кампанії з вибору лікарів, не влаштовує, саме час знайти того, кому ви готові довірити своє здоров’я.

Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря. Чим раніше ви почнете шукати свого лікаря - тим більше у вас буде вибору та впевненості, що саме цей лікар вам підходить.

Попередньо планується, що 1 сімейний лікар може підписати декларацію з 1800 пацієнтами, 1 лікар-терапевт з 2000 пацієнтами, 1 лікар-педіатр – 900 пацієнтами.

Лікар первинної допомоги обстежує пацієнта та призначає необхідні аналізи, забір більшості з яких буде проводитися одразу в амбулаторії. На основі отриманої інформації він приймає рішення про лікування. За потреби лікар дає направлення до профільних спеціалістів.

Що ще входитиме в його обов’язки:
- Профілактика захворювань у груп ризику
- Вакцинація
- Видача медичних довідок та лікарняних листків;
- Видача рецептів за програмою відшкодування вартості ліків «Доступні ліки», у тому числі рецепти на ліки для хронічних хворих.
- Планування візитів телефоном, згодом - онлайн

Коли ваш лікар у відпустці або на лікарняному, заклад первинної медичної допомоги або сам лікар, якщо це приватна практика, забезпечує на цей час заміну. Якщо ви знаходитеся у чужому місті, і вам необхідна первинна медична допомога, можна звернутися до найближчого чергового центру первинної допомоги.

Уляна Супрун

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Святкові поради]
Как правильно встречать Старый Новый Год
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Спокойствие за рулем
[Медичні поради]
Смертность украинцев - низкий уровень жизни

Переглядів: 1216 / Дата: 19.03.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...