Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Січень » 13 » Свідчить про нездоров'я часта потреба в сні посеред дня — дослідження

Свідчить про нездоров'я часта потреба в сні посеред дня — дослідження

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Часта потреба в тому, щоб прилягти і трохи поспати посеред дня, свідчить про нездоров'я. Шведські медики поділилися результатами дослідження.

Про це телеканалу SVT повідомив професор Турбьерн Окерстедт, який працює в Інституті досліджень стресу, передає "dn.se".

    "Коли людині постійно потрібен відпочинок зі сном, незважаючи на те, що вночі вона спить 7-8 годин, це говорить про те, що в системі якийсь збій. Це, наприклад, може пояснюватися будь-яким невеликим запаленням, депресією, надмірною вагою або нестачею чогось", — говорить професор.

Вважається, що нормальний нічний сон повинен тривати не менше 7-ми годин. Дослідження, проведене Окерстердтом, показує, що як недостача сну (6,5 годин або менше), так і його надлишок (9,5 годин і більше) так чи інакше пов'язані з більшим ризиком смертності. Водночас результати дослідження підтверджують і важливість фактора спадковості.

    "Тим, хто мало спить вночі, не вистачає часу на необхідне відновлення. Це негативно позначається на імунній системі, кров'яних жирах, рівню цукру в крові, що, зокрема, пов'язано з серцево-судинними захворюваннями. Водночас ми не спостерігали цих негативних ефектів, коли в будні дні людина мало спить, але компенсує це відсипанням у вихідні", — говорить професор Окерстедт.

Після безсонної ночі короткий сон вдень може надавати великий позитивний ефект. У рамках спостереження з використанням електроенцефалографії був відзначений очевидний позитивний ефект вже після 10-хвилинного денного сну.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Домашние рецепты против пигментных пятен
[Поради щодо працевлаштування]
Я очень хороший
[Кулінарні поради]
Совет: Правильное питание

Переглядів: 1165 / Дата: 14.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...