Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Квітень » 9 » Тривалість стосунків: поради психологів

Тривалість стосунків: поради психологів

Інші Цікаві поради

Як подовжити тривалість стосунків: поради психологів

Якщо ви хочете подовше зберегти любов, то не живіть з вашою половинкою під одним дахом. Роздільне проживання, як вважають експерти, це кращий спосіб зміцнення почуттів.  

Нещодавно проведене у Великобританії дослідження показало, що 23% пар в країні (а це 2,2 млн чоловік), що складаються в романтичних стосунках, проживають окремо. Це відбувається або за їх власним усвідомленим вибором, або в силу якихось обставин. І кількість таких пар постійно зростає.

За останні 10 років, кількість чоловіків і жінок, які вибирають роздільне проживання, зросла на 40%.  Цей тренд давно торкнувся і зірок. Знаменитий актор Крістофер Уолкен живе зі своєю дружиною роздільно вже років 20. Актриса Хелена Боем Картер і її чоловік режисер Тім Бертон проживають в різних лондонських будинках. Психологи вважають, що молодь обирає роздільне проживання, так як хоче зберегти свою незалежність. А у людей старшого покоління є занадто багато майна, щоб його можна було запхнути в одне якесь приміщення.

Досить часто на роздільне проживання вирішуються люди, які зійшлися вже у віці за 40 або за 50. Вони звикли до певного стилю життя, у них усталені звички, і заради свого партнера їх не дуже-то хочеться ламати. У їхніх помешканнях все розраховано на одну людину, тут немає місця для партнера. І постійна присутність когось стороннього досить швидко позбавляє цих людей психологічної стійкості. Крім того, наявність двох будинків це ще і спосіб відпочити. Кожній людині потрібна територія, на якій вона може побути на самоті, щоб зібратися з думками, відпочити або відновитися після якихось стресів.

Втім, роздільне проживання зовсім не є універсальним рецептом, і існує досить багато пар, яким добре або просто зручно разом. Особливо тим, хто ростить маленьких дітей.Також читайте:
[Сімейні поради]
Cекреты европейцев - велосипед и домашняя кухня
[Святкові поради]
Совет: Шампанское и не только
[Медичні поради]
Совет: Следим за зубами


Переглядів: 1792 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...