Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2016 » Вересень » 22 » Трускавець - перлина в короні Карпатських гір

Трускавець - перлина в короні Карпатських гір

Інші Туристичні поради на http://radymo.com/

 

Трускавець - край, овіяний легендами - влаштувався у самого підніжжя величних Карпат. Вперше написано про курорт Трускавець в 1827 році. Великий купальний будинок "Нептун" відчинив двері в 1840 році, а 1843 рік ознаменувався відкриттям першої грязелікарні. Цілющі води "Нафтуся", "Софія" "Марія", "Юзя", "Броніслава" відомі далеко за межами України.

Місцезнаходження та природа курорту

Залізничне сполучення пов'язує Трускавець з різними містами України, ЄС, Балтії та інших країн. Аеропорт Львова дозволить швидко дістатися в будь-який населений пункт світу. Відстань до столиці Західної України становить 100 км.

В околицях міста розташовані хвойні ліси, луки, гірські озера. Повітря кристально свіже, наповнене неповторним поєднанням запахів трав і гірських просторів. Курорт знаменитий сіллю "Барбара" - аналогом солі в Карлових Варах.

Трускавець характеризується нетривалою і сніжною зимою, теплим літом і тривалої золотою осінню. На території знаходяться значні поклади озокериту, який володіє унікальними лікувальними властивостями. Зупинитися в цьому місті можна в гарному і затишному готелі Дворик Лева, детальніше про який дізнаєтесь відвідавши сайт dvoryk-leva.com.ua.

Відпочинок, лікування, оздоровлення в Трускавці

Щорічно в Трускавці можуть відпочивати і лікуватися понад 350 тисяч курортників. До їхніх послуг безліч санаторно-курортних закладів, які застосовують сучасні методи лікування, різні комплекси оздоровчо-профілактичних процедур.

Серед розкішної природи можна грати в боулінг, теніс, займатися йогою, стріляти з лука. Різні види масажу допоможуть омолодити тіло і душу. Етно-ресторани, мальовничі парки подарують відмінний настрій.

У курортній практиці успішно застосовують такі форми оздоровлення:

  • реабілітація після оперативного хірургічного втручання;
  • лікування хронічних хвороб;
  • профілактичні заходи щодо попередження захворювань.

"Нафтуся" - унікальне джерело мінеральних вод

Унікальна за лікувальними властивостями вода "Нафтуся" приваблює численних туристів. Її лікувальні властивості обумовлені наявністю органічних речовин нафтового походження, збалансованих самою природою.

Вода зберігає властивості не більше двох годин. При контакті з повітрям відбувається швидке руйнування органічних речовин. "Нафтуся" має специфічний запах нафти і сірководню.

Лікування "Нафтусею" дає позитивні результати при різних захворюваннях. Успішно лікуються:

  • захворювання нирок, сечовивідних шляхів;
  • захворювання ендокринної системи;
  • порушення функцій органів травлення.

Властивості води дозволяють швидко відновити захисні сили організму, попередити онкологічні захворювання. Багато готелів мають власні міні-бювети, що дозволяє приймати процедури цілющою водою, не залишаючи приміщення.

Курорт Трускавець завжди радий гостям!

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Медики: Футбол смертельно опасен
[Сімейні поради]
Совет: Друзья и враги целлюлита
[Сексуальні та інтимні поради]
Некоторые позы во время сна опасные для сексуальности

Переглядів: 1662 / Дата: 25.03.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...