Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Травень » 7 » У дні максимального використання гаджетів діти більше брешуть і б'ються

У дні максимального використання гаджетів діти більше брешуть і б'ються

Інші Сімейні поради

 

Діти частіше брешуть, б'ються і взагалі погано поводяться в ті дні, коли багато часу проводять з електронними пристроями на зразок телефонів, пише The Daily Mail.

Як показало дослідження Університету Дьюка, у дітей 11-15 років погіршувалися поведінка й увага після комп'ютерних ігор або після тривалого користування соцмережами.

А якщо проблеми вже є, то електронні пристрої лише погіршать ситуацію, послабивши самоконтроль. Причина ось у чому: такі пристрої змушують підлітків і дітей перемикатися із завдання на завдання.

В результаті їм складно сфокусуватися на тому, що відбувається в реальному світі. Наприклад, негативний ефект від телефону може вилитися в брехні і бійках. Взагалі, коли людині приходить повідомлення або будь-яка нова інформація на телефоні, в мозку відзначається сплеск дофаміну (відповідає за почуття нагороди).

Підлітки особливо чутливі до цього, і тому телефони їх сильніше відволікають. Притому, поширеність антисоціальної поведінки, знущання в Мережі можуть негативно вплинути і на досвід в реальному світі. Експерти опитали 151 дитину на предмет використання цифрових технологій.

Протягом місяця три рази в день у дітей запитували про їх стан і частоту використання телефону, планшета, комп'ютера. Через 18 місяців проводили оцінку психічного стану. Виявилося, діти, що вже були в групі підвищеного ризику поведінкових проблем, в середньому витрачали 2,3 години на цифрові пристрої.

Понад годину в день вони листувалися. І в ті дні, коли діти більше використовували свої пристрої, вони частіше демонстрували тривожне поведінка (брехали, билися), симптоми гіперактивності та дефіциту уваги. Зате рідше спостерігалися симптоми депресії і тривожності, адже їхня залежність була задоволена.

 

Також читайте:
[Медичні поради]
Советуем: Используйте целебные свойства ромашки
[Сімейні поради]
Совет: Сыну нужен отец
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Кто твои пять врагов на рабочем месте


Переглядів: 1243 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...