Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Квітень » 15 » В чому причина - болять лімфовузли на шиї

В чому причина - болять лімфовузли на шиї

Інші Медичні поради

 

Ніби період дитинства у багатьох минув, про "свинку" й говорити нічого, однак лімфовузли збільшуються, болять не лише при доторках... Що ж робити, в чому причина?

Якщо болять лімфовузли на шиї – це свідчить про те, що поблизу знаходиться вогнище інфекції, так як неприємні відчуття найчастіше виникають під час запального процесу. Лімфаденіт, або запалення шийних лімфовузлів, являє собою не самостійне захворювання, а є симптомом більшості інфекційних хвороб та ряду інших патологічних станів.

Будь-які болі в лімфатичних вузлах говорять про те, що в організмі є якісь порушення. Крім білих кров’яних тілець, в лімфовузлах міститься прозора, злегка жовтувата рідина – лімфа. Вона омиває клітини органів і тканини, а потім збирається в лімфатичні судини. З потоком лімфи патогенні мікроорганізми потрапляють в лімфовузли, які затримують інфекцію, не даючи їй поширитися по всьому тілу. Далі відбувається знищення хвороботворних бактерій і вірусів, а також перенароджених ракових клітин. Коли організм вже не може самостійно справлятися з чужорідними клітинами, лімфоцити починають активно розмножуватися, щоб впоратися з інфекцією. В результаті цього збільшуються лімфовузли на шиї і болять.

Основні причини утворення шийного лімфаденіту:

Інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів або ротової порожнини (ангіна, ГРВІ, грип, стоматит, паротит, краснуха, дифтерія) часто викликають запальні процеси;

Також болять лімфовузли на шиї при механічній травмі або пухлини, коли спостерігається ракове переродження клітин лімфатичної тканини;

Загальне зниження імунітету часто призводить до збільшення вузлів, які є органами імунної системи. В деяких випадках цей стан приймає хронічний характер. Наприклад, у часто хворіючих дітей зазвичай спостерігаються збільшені підщелепні лімфовузли.

Також читайте:
[Сімейні поради]
Порада - Очищення повітря
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Женская сексуальность
[Медичні поради]
Совет: Быстро худеть - вредно для здоровья


Переглядів: 1660 / Дата: 24.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...