Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Листопад » 20 » В якому віці люди можуть переживати кризу чверті життя - дослідження з'ясувало

В якому віці люди можуть переживати кризу чверті життя - дослідження з'ясувало

Інші Цікаві поради на http://radymo.com/

 

Спонтанні кар'єрні рішення та невластивий вибір одягу - класичні симптоми кризи середнього віку. Однак дослідники заявляють, що люди починають переоцінювати своє існування і життєвий шлях набагато раніше, вказуючи на так звану кризу чверті життя.

Згідно з дослідженням LinkedIn, майже три чверті (72%) молодих спеціалістів у Великій Британії пережили кризу чверті життя, що призвело до переоцінки їхнього кар'єрного шляху і самого життя, пише The Independent.

На думку авторів дослідження, цей тип кризи може наступати у людини у віці 26 років і дев'яти місяців.

Безліч проблем, з якими стикаються молоді люди, можуть привести до цієї кризи, але опитування показало, що дві найпопулярніших причини - необхідність обзаводитися власністю (57%) і пошуки кар'єри, яка захоплювала б найбільше (57%). 46% респондентів турбує проблема пошуку партнера для життя.

Психолог Алекс Фоук визначає кризу чверті життя як «період відсутності безпеки, сумнівів і розчарувань, пов'язаних з вашою кар'єрою, стосунками і фінансовою ситуацією».

«Це може бути пов'язано з періодом життя після основних змін підліткового віку, коли людина починає сумніватися у власному житті та починає стикатися зі стресами, пов'язаними з дорослішанням», - говорить він.

При цьому поширеність такого типу кризи дедалі зростає. Доктор Фоук вважає, що він стає все більш помітним в останні роки через значний тиск на молоде покоління, особливо в порівнянні з більш старшими поколіннями.

«Зараз люди у віці 20 з чимось відчувають сильний тиск в намаганнях потрапити на ринок житла, орієнтуватися на все більш складний професійний ландшафт, боротися за відносини і мають спотворене сприйняття життя через соціальні мережі», - говорить він.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Пра­ви­ла сприн­це­ва­ния
[Медичні поради]
Порада: Не бійтеся! У страху великі очі
[Цікаві поради]
Чтоб меньше кусали комары не нужно быть блондинкой

Переглядів: 1180 / Дата: 13.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...