Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Грудень » 14 » В Україні пік епідемії грипу настане в лютому

В Україні пік епідемії грипу настане в лютому

Інші Медичні поради

 

 Епідеміологи прогнозують пік епідемії грипу в Україні в лютому.

Про це повідомила завідувачка Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій Міністерства охорони здоров`я Тетяна Дихановська.

За словами експерта, на 49-му тижні Україна переступила через епідемічний поріг із захворюваності на грип і ГРВІ, але це ще не пік.

"Упродовж наступного – 50-го – тижня ми очікуємо значне зниження показників захворюваності завдяки обмежувальним заходам у школах. Епідпоріг піде на спад. Адже діти – основне джерело інфекції, вони спілкуються в тісних колективах і обмінюються вірусами, стаючи джерелами зараження для своїх домашніх (дорослих)", - сказала Дихановська.

Разом з тим експерт наголосила, що пік захворюваності на грип в Україні епідеміологи очікують в лютому 2017 року.

"Підвищення рівнів захворюваності почнеться в середині січня, з піком у лютому (зазвичай на 6-7-8-й тижні). І далі поступове зниження епідпорогу в березні", - сказала Дихановська.

Нагадаємо, за даними на 13 грудня, в 11 областях України захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідеміологічний поріг. Найвищий показник захворюваності зареєстрований в Чернівецький області - 1433,5, а найменший - у Закарпатській області - 359,9 хворих на 100 тисяч населення.

Раніше Центр по контролю і моніторингу захворювань зафіксував у столиці найвищий рівень захворювань на грип та ГРВІ по Україні - 701 особа на 100 тис. населення (за звітний тиждень).

Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Наш дом и воздух в нем
[Сімейні поради]
Совет: Доверчивость чревата большими потерями
[Кулінарні поради]
Совет: Три банана ежедневно


Переглядів: 1222 / Дата: 20.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...