Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Лютий » 21 » Вакцини МОЗ замовлятиме за міжнародними стандартами розрахунку

Вакцини МОЗ замовлятиме за міжнародними стандартами розрахунку

Інші Медичні поради на http://radymo.com/


Міністерство охорони здоров’я запроваджує нову міжнародну методику розрахунку потреби вакцин, розроблену спільно Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 21 лютого, Кабінетом Міністрів України.

Перехід на міжнародну систему дозволить автоматизувати збір потреби у вакцинах з регіонів, що раніше відбувався «у ручному режимі», та зробити розрахунки потреби більш точними. Це дозволить підвищити ефективність використання бюджетних коштів, які щороку виділяються на закупівлю вакцин та максимально забезпечити українців необхідними вакцинами.

У 2017 році на закупівлю вакцин було виділено 397 млн грн. Всього Україна закуповує вакцини для профілактики 10 хвороб, у тому числі кору і дифтерії. «Нова методика розрахунків передбачає створення 25%-го буферного запасу вакцин. Резервні обсяги зможуть забезпечити безперебійний процес імунізації населення», - коментує Уляна Супрун.

Відповідно до нової методики збору потреби у вакцинах, буде враховуватись загальна чисельність населення, приріст населення, кількість новонароджених та інші показники. Методика дозволяє вирахувати потребу і для планових щеплень, і для посиленої імунізації. Загальнонаціональні розрахунки будуть проходити подальшу верифікацію із регіонами.

«Впровадження багаторічного планування національної програми імунізації є одним з ключових елементів виконання Європейського регіонального плану дій щодо вакцин на 2015-2020 роки. Це необхідний крок для досягнення фінансової стійкості та забезпечення відсутності дефіциту вакцин на національному рівні», - заявив представник ВООЗ в Україні Марте Еверард.

Запровадження нової системи розрахунку також забезпечить більш ефективне використання вакцин. Зокрема, відтепер можна буде використовувати залишки вакцин для окремо визначених груп ризику дорослого населення – медиків, вчителів, котрі найчастіше контактують з інфекціями.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Вас взяли на работу
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Омолаживающий макияж за полчаса
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Организованные люди успешны

Переглядів: 1143 / Дата: 19.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...