Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Вересень » 28 » Варто знати - 5 цікавих психологічних фактів

Варто знати - 5 цікавих психологічних фактів

Інші Медичні поради

 

Наша психіка – дуже складне і глибоке явище, щоб вмістити всі її особливості в невеликий список. Однак є кілька порад, які варто знати, щоб стати щасливішою і вільнішою від повсякденної рутини людиною. Деякі з порад можуть не допомогти вам особисто, але допоможуть вам краще зрозуміти інших людей.

    Якщо ви розповідаєте людям про свої цілі, ви малоймовірно їх досягнете.

Фахівці вивчали це явище з 1930-х років, і воно знову і знову підтверджувалося. Повідомляючи іншим про свої плани, ви задовольняєте своє “Я” і менше прагнете докладати зусиль, які потрібні для їх досягнення. Так що наступного разу, коли ви будете набридати комусь питаннями про їх наміри, пам’ятайте, що можливо ви збиваєте людину з шляху.

    Розумні люди недооцінюють себе, а неосвічені вважають себе видатними.

Чим більш обізнаною є людина, тим більше можливостей вона усвідомлює, включаючи вірогідність того, що вона може бути неправа в тій чи іншій ситуації. Впевненість у власному інтелекті змінюється в залежності від ситуації, але не варто занадто зазнаватися.
 
    Ви міркуєте і приймаєте рішення більш раціонально, якщо думаєте на іншій мові.

Дослідження, проведене Чиказьким університетом, виявило, що корейські студенти по обміну мислили більш раціонально і менш упереджено, якщо спочатку перекладали всю інформацію на англійську мову. Це можна пояснити тим, що при перекладі ви змушені осмислювати кожне слово, і приходите до більш виваженого рішення.

    Коли ви згадуєте щось, то ви насправді згадуєте останній раз, коли ви це пам’ятали, а не саму подію.

З часом спогади людини спотворюються. Це все одно, що грати в “зіпсований телефон” з собою. З часом помилки накопичуються, а багато деталей просто опускаються.

    Музика може змінити ваш світогляд.

Дослідження, проведене вченими з Університету Гронінгена, показало, що музика може значно вплинути на наше сприйняття світу. Взяти, наприклад, саундтреки до фільмів. Спробуйте переглянути улюблений фільм з вимкненим музичним супроводом, або програйте одну і ту ж сцену з різними піснями. Ви зрозумієте, як швидко ваше сприйняття того, що відбувається на екрані, змінюється.

Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Как найти работу, когда вам за...
[Медичні поради]
Ученые советуют не признаватся, что вы очень счастливы
[Цікаві поради]
Совет: Укрепляем ногти


Переглядів: 1446 / Дата: 18.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...