Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Грудень » 20 » Весільного фотографа у Львові радимо замовляти на сайті moya.in.ua

Весільного фотографа у Львові радимо замовляти на сайті moya.in.ua

Інші Святкові поради на http://radymo.com/
В Україні мода пішла на автентичний одяг, який активно використовує весільний фотограф Львів чи Донецьк є місцем проведення свята. Також слід зазначити, що весільні (і не тільки) фотосесії у Львові замовляють на сайті http://moya.in.ua/gallery/wedding/. У той же час у Бєларусі тільки почали відновлювати стародавні традиції, зокрема, планують відкрити виробництво слуцьких поясів. Власне кажучи про це і була наша розмова з місцевим мистецтвознавцем.
- У давні часи на виготовлення слуцьких поясів йшли дорогоцінні метали - золото і срібло (до 200 грамів золота). Чим їх замінять сучасні виробники?
 
- Я не знаю, чи можна їх замінити. Можливо, існують якісь підробки під золото. На метали же наноситься золочення. Будуть ткати не з цієї золотої нитки, але - з позолотою. Тут потрібно дуже багато попрацювати, щоб щось зробити. Так швидко, навіть підробити слуцький пояс неможливо.
 
- Крім домашнього інтер'єру (що здається досить сумнівним) де можуть бути використані пояса, які ось-ось почнуть масово виробляти в Борисові і Слуцьку?
 
- Призначення їх може бути тільки декоративне. Тільки як панно на стіні, як хороша пам'ять, як данина минулому. На одяг він не піде. Я зараз беру участь в художній раді білоруських художніх ремесел, і ми там працюємо над виготовленням традиційного селянського вбрання і знатних костюми. То навіть для цих костюмів слуцький пояс не підходить, тому що там ідуть зовсім інші пояса, більш вузькі, які носили в той час люди. Своєму часу свій пояс - і в одязі, і в ткацтві. Раніше шляхтич коли надягав слуцький пояс, він показував таким чином, який він багатий і знатний. Іноді на поясах було зображення Погоні.
 
- На сучасних поясах Погоня має шанс залишитися?
 
- Тут вже як вирішить керівництво країни. Якщо керівництво країни буде проти Погоні на слуцьких поясах, то її робити не будуть. А зразки слуцьких поясів будуть затверджуватися на художній раді при Адміністрації президента. Там всі зразки, пов'язані з традиційними видами ткацтва, затверджуються.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Первый рабочий день
[Кулінарні поради]
Совет: Секрет хорошего кофе
[Спортивні поради]
Совет: Кофе - это выносливость

Переглядів: 11762 / Дата: 17.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...