Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Березень » 8 » Від багатьох хвороб сіль захистить

Від багатьох хвороб сіль захистить

Інші Медичні поради

 

Відкриття, яке здійснили німецькі вчені, можна без перебільшення назвати епохальним. Вони виявили раніше невідомі функції хлористого натрію в організмі ссавців. У цьому випадку сіль виступає в ролі потужного антибактеріального засобу.

До цих пір було прийнято вважати, що головне призначення кухонної солі (або, точніше, натрію, що входить до її складу) в організмі — це забезпечення водно-сольового балансу. Крім того, натрій забезпечує мембранний транспорт — тобто перехід різних речовин через клітинну мембрану в клітину і з неї.

А співробітники університету в німецькому місті Регенсбург (Universit?t Regensburg) виявили, що сіль захищає шкіру і розташовані під нею тканини від небезпечної бактеріальної інфекції.

У цьому випадку сіль виконує ту ж роль, що і при стародавньому методі засолювання овочів і м’яса — забезпечує знищення мікроорганізмів.
Німецькі вчені вперше в історії науки відкрили, що в пошкодженій шкірі різко зростає концентрація хлористого натрію — таким чином імунна система використовує "ліки", які є в самому організмі.

Однак, як відзначають вчені, лікувати інфекційні хвороби бактеріального походження у людей за допомогою солі безглуздо і небезпечно. Для цього існують потужні антибіотики — а підвищене споживання солі, як відомо, неминуче призводить до значного підвищення артеріального тиску.

 

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: специи могут помочь в борьбе с лишним весом
[Кулінарні поради]
Совет: Правильное питание
[Народні поради]
Совет: Арбуз - Природный антибиотик


Переглядів: 1456 / Дата: 24.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...