Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Квітень » 3 » Викликають неприємний запах з рота вісім продуктів

Викликають неприємний запах з рота вісім продуктів

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Стоматологи назвали продукти харчування, які викликають неприємний запах з рота. Йдеться про розлад під назвою галітоз, від якого страждає практично кожна четверта людина.

У кожної людини може з’явитися неприємний запах з рота, і навіть у тих, хто чистить зуби по кілька разів на день і користується зубною ниткою. Часом цей запах не має ніякого відношення до гігієни порожнини рота, а пояснюється тим, що людина їсть, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на newsyou.

У цей список, як нескладно припустити, входять цибуля і часник, оскільки вони містять дуже гострі за рівнем запаху компоненти сірки.

Також неприємний запах з рота можуть викликати молочні та м’ясні продукти, риба, яка містить щільні білки, рафінований і оброблений цукор, кава і соки.

Деякі зубні пасти містять лаурилсульфат натрію – засіб, який створює піну, але не володіє майже ніякими очисними властивостями. Цей інгредієнт не так давно пов’язали з серйозними побічними ефектами, включаючи виразки на губах і неприємний запах з рота.

Краще уникати засобів для полоскання рота на основі алкоголю, так як вони провокують сухість і всього лише маскують запах, але не вбивають бактерії, які його виробляють.

Ополіскувачі для рота, що не містять спирту, можуть допомогти заспокоїти зону ясен і одночасно взяти участь у видаленні бактерій, що викликають захворювання ясен, що супроводжується формуванням біоплівки. Саме ця плівка часто викликає характерний запах з рота.

Відзначимо, що багато жертв галітозу навіть не знають про те, наскільки неприємним диханням вони володіють, адже людина практично не здатна відчути власне дихання з рота.

Утім, кваліфікований стоматолог обов’язково відзначить цей аспект і запропонує ті чи інші методи вирішення проблеми.

Нагадаємо,  раніше вчені розповіли, чим загрожує хронічне недосипання. Воно робить нас дратівливими і неуважними, але крім цього воно негативно впливає на сексуальне життя і пам’ять, стан здоров’я і зовнішній вигляд.

Більшість з нас думають про безсоння як про нічну проблему, але насправді це проблема, яка зачіпає організм 24 години на добу. З безсонням мозок подібний до вимикача світла, який застряє в положенні “включено”.

Варто відзначити, що головними провокаторами болю в горлі є запалення і набряк слизової оболонки глотки, гортані або трахеї. Але бігти за ліками не варто – організм людини може самостійно впоратися з вірусами, виробляючи в процесі хвороби специфічні білки-антитіла.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Клюква от гриппа и гипертонии
[Медичні поради]
Совет: Контактные линзы
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Спокойствие за рулем

Переглядів: 1147 / Дата: 19.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...