Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Травень » 13 » Викликають звикання ТОП 6 продуктів-наркотиків

Викликають звикання ТОП 6 продуктів-наркотиків

Інші Кулінарні поради

 

Всі ми добре знайомі з тягою до певних продуктів, які хочеться покуштувати навіть без відчуття почуття голоду. Варто відчути запах або побачити привабливий продукт, як відмовитися від них уже немає сил.

ТОП 6 продуктів-наркотиків які викликають звикання

Намагайтесь уникати цих продуктів

Цукор. У цьому випадку мається на увазі не просто цукор в чистому вигляді, але всі продукти, багаті вуглеводами — торти, печиво, булки, тістечка, морозиво, банани та ін Вся справа не в муці, а саме в цукрі, який входить до складу всіх кондитерських виробів. Такі продукти викликають різкий стрибок цукру в крові, а цукор викликає в мозку викид природних опіатів. Але падає цукор у крові так само швидко, як і підвищується, тому людина відчуває гострий напад голоду.

Шоколад, какао, кава. Вважається, що саме ці продукти викликають найбільше звикання. Вони містять алколоїди на зразок тих, які присутні в алкоголі. Крім того, кофеїн і цукор також сприяють виробленню звикання. Відомо, що шоколад використовується навіть в якості замісної терапії в лікуванні алкогольної залежності.

М'ясо і риба. М'ясні продукти провокують різкий викид інсуліну в крові, що сприяє сплеску допаміну в мозку. Допамін - речовина, що активізує центр задоволення в мозку. Це пояснює, чому людині так важко відмовитися від м'яса.

Молочні продукти. Молоко, в тому числі і людське, містить в невеликих кількостях морфін, а також казеїн, що розпадається на опіати — каземорфіни. Особливо шкідливий з цієї точки зору сир, так як в ньому висока концентрація морфінів, а також надмірна кількість жирів і солі. Якщо сир у вашому раціоні один з основних продуктів, то схуднути вам не вдасться.

Фаст-фуд. Справа в тому, що практично всі страви швидкого приготування містять елементи, що викликають звикання — жири, цукор, сир, сіль, казеїн. Ці продукти викликають настільки сильну залежність, що подолати її практично неможливо, чим з успіхом користуються виробники фаст-фуду.

 

Також читайте:
[Сімейні поради]
Порада - Очищення повітря
[Медичні поради]
Совет: Поменьше сладкого и мучного
[Медичні поради]
Советы: Красивые зубы - имплантаты


Переглядів: 1467 / Дата: 24.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...