Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Липень » 2 » Використовувати новий медпрепарат імунотерапії раку дозволили у Британії

Використовувати новий медпрепарат імунотерапії раку дозволили у Британії

Інші Медичні поради

 

У Великій Британії дозволили використовувати новий медичний препарат імунотерапії раку. Застосування препарату Ніволумаб уже зараз називають проривом у лікуванні онкологічних захворювань.

Клінічні випробування продемонстрували, що він зупиняє поширення раку шкіри та легенів. Ракові клітини є пошкодженою матерією, яка часто зберігає функції вихідної тканини і може маскуватися під нормальну, вводячи в оману захисні системи організму.

А Ніволумаб відновлює нормальну імунну реакцію організму, інформує BBC.com.

Дослідження у сфері імунотерапії онкологічних захворювань тривають уже давно, але в заголовки новин потрапили тільки зараз, після доповіді групи британських медиків на засіданні Американського товариства клінічної онкології.

В одному з клінічних випробувань, коли пацієнти разом з Ніволумабом приймали вже схвалений для вживання Іпілімумаб, у 58% пацієнтів меланома менш ніж за рік припинила поширюватися.

У іншому клінічному випробуванні коефіцієнт виживання серед деяких хворих раком легенів збільшився понад у два рази. У Великій Британії оголосили, що така терапія відтепер дозволена для лікування раку шкіри і легенів.

"За останні кілька років у Великій Британії збільшилася кількість випадків виникнення меланоми", - каже керівниця організації Melanoma UK Джилл Наттадд. "Ми вітаємо сьогоднішні новини (про дозвіл використання Ніволумаба), бо це збільшує можливість вибору терапії для пацієнтів і може призвести до збільшення тривалості життя", - стверджує вона.

У США використання Ніволумаба для боротьби з раком було схвалено в грудні 2014 року. Результати клінічних випробувань опублікували у 2013 році.

 

Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Чтобы волосы блестели
[Медичні поради]
Совет: Соль для ванн вне закона
[Народні поради]
Совет: Целебные свойства лука


Переглядів: 1533 / Дата: 20.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...