Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Жовтень » 11 » Він важливий для вашого серця - їжте більше вітаміну К

Він важливий для вашого серця - їжте більше вітаміну К

Інші Медичні поради

 

Вчені порадили включити в раціон кожної людини вітамін К, так як він неймовірно корисний для нормального функціонування серця.

Згідно з результатами дослідження, яке провели німецькі вчені, вітамін К підтримує розмір лівого шлуночка серця, який відповідальний за перекачування крові, збагаченої киснем. Якщо рівні вітаміну К не будуть достатніми, то лівий шлуночок може збільшитися в розмірах. Це призведе до того, що серце не зможе здійснювати перекачування крові як годиться. Відповідно, ймовірність утворення серцевого нападу збільшується в рази. Ці результати підтверджують і ряд інших проведених наукових робіт.

В рамках випробування вчені проаналізували стан здоров’я 766 здорових підлітків, чий вік від 14 до 18 років. Протягом семи днів експерти вимірювали харчування і рівні активності добровольців за допомогою спеціальних пристроїв. Структуру і функції серцевої системи досліджували через ультразвукове сканування.

Лівий шлуночок всерйоз збільшувався в розмірах, якщо в організмі не було в достатній кількості вітаміну К. При цьому ця частина серця важлива, так як є найтовщою з усіх серцевих камер і відповідає за перекачування крові.

Таким чином, чим більше вітаміну К в організмі, тим менша ймовірність збільшеного серця.

Відзначимо, що на вітамін К багаті листові овочі. Також його можна знайти в печінці, волоських горіхах, плодах шипшини, листі шпинату, пшениці, томатах, зеленому чаї, яйцях.

Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Чтобы волосы блестели
[Медичні поради]
Совет: Заболевание «синдром Месси»
[Цікаві поради]
Совет: Чья кровь вкуснее


Переглядів: 1124 / Дата: 19.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...