Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Червень » 8 » Вижити після інсульту - новий пристрій

Вижити після інсульту - новий пристрій

Інші Медичні поради

Новий пристрій допоможе вижити після інсульту

Дослідники Шотландії виявили, що дешеві надувні обгортання ніг можуть врятувати життя пацієнтів після інсульту. Спеціальні пристрої регулярно стискають ноги хворого і утримують потік крові, запобігаючи фатальним утворенням згустків крові.

Випробування, що проводиться на 2876 пацієнтів показало, що обгортання сприяють зменшенню кількості згустків крові.

Результати дослідження є вельми обнадійливими, і існує великий потенціал до порятунку тисячі життів людей, які перенесли інсульт головного мозку. Згустки крові в ногах, тромбоз глибоких вен, як правило, пов'язані з тривалими польотами, але також є проблемою для пацієнтів лікарні, які не в змозі рухатися.

Близько 60 000 чоловік на рік у Великобританії знаходяться в нерухомому стані, коли потрапляють до лікарні після інсульту. Лікарі загальної Західної лікарні і Університету Едінбургу сказали, що компресійні панчохи не покращують виживаність і високі згустки крові, які утворюються у перенісших інсульт людей, призводять до інших проблем, у тому числі кровотеч у мозок.

Дослідники перевірили пристрої, які обертаються навколо ніг і наповнюються повітрям кожну хвилину. Такі надувні обгортання стискають ноги і просувають застійну кров назад до серця. Пацієнти носили їх протягом місяця або поки один з випробовуваних не одужує і до нього повертається здатність рухатися знову.


Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Рак вызывают сосиски
[Медичні поради]
Совет: Измерение пульса
[Сімейні поради]
Советы - правила: как быстро проснуться и быть бодрым весь день


Переглядів: 1707 / Дата: 24.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...