Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Червень » 21 » Вказують на діабет тривожні симптоми

Вказують на діабет тривожні симптоми

Інші Медичні поради

 

Діабет належить до трійки захворювань, які найбільш часто призводять до інвалідності та смерті, разом з раком і атеросклерозом.

Високі показники цукру в організмі людини – не найстрашніше, адже через порушення циркуляції крові можуть ампутувати нижні кінцівки, рани погано гояться, відшаровується сітківка ока, що призводить до сліпоти.

Тому запам’ятайте тривожні симптоми, при найменших підозрах на які потрібно відразу ж звертатися до лікаря:

1. Підвищений апетит. Якщо ви не страждаєте відсутністю апетиту, добре їсте, а при цьому втрачаєте у вазі – це тривожний знак. Голод з’являється через стрибки цукру в крові і організм сприймає це як сигнал до прийому їжі.

2. Жага. Якщо ви по кілька разів за ніч встаєте в туалет, це свідчить про те, що нирки виводять зайву глюкозу з крові, працюють в посиленому режимі. Відповідно виникає спрага, адже організму потрібно заповнити втрачену рідину.

3. Шкірні зміни. Сухість, роздратування, блідість шкіри – вказують на те, що порушене необхідне живлення клітин дерми. Нігті, шкіра і волосся страждає в першу чергу з-за проблем з обміном речовин і харчуванням.

4. Стомлюваність. Поганий сон, часте сечовипускання і різке підвищення і зниження рівня глюкози – негативно позначаються на психологічному стані людини, що призводить до швидкої стомлюваності.

5. Повільне загоєння ран. При діабеті кровоносні судини пошкоджені, мікроциркуляція порушена і, відповідно, рани заживають набагато повільніше.

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: специи могут помочь в борьбе с лишним весом
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Как угодить мужчине
[Поради щодо працевлаштування]
Совет психолога: Как поднять энтузиазм на работе


Переглядів: 1447 / Дата: 18.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...