Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Січень » 28 » Все, що потрібно знати українцям - угода із сімейним лікарем

Все, що потрібно знати українцям - угода із сімейним лікарем

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Вже з квітня поточного року в Україні розпочинається приписна кампанія з вибору лікаря ланки первинної допомоги. Тобто т. зв. “сімейного лікаря”, або ж педіатра чи терапевта. Причому, “свого” медичного працівника можна обрати будь-де, не обов’язково за місцем прописки.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Експрес.

Коли МОЗ оголосить старт кампанії, тоді потрібно з лікарем укласти відповідну угоду. Для цього необхідні паспорт, ідентифікаційний код чи свідоцтво про народження дитини. Дані пацієнта внесуть у реєстр, натомість “хворий” отримає можливість звертатися безкоштовно до лікаря у будь-який час.

Некомерціний комунальний медичний заклад отримуватиме від держави платню за кожного “офіційного” пацієнта. Попередньо відомо, що за кожного хворого МОЗ у поточному році платитиме лікарні по 370 гривень на рік.

Якщо ж сімейний лікар виявиться непрофесійним чи з якихось причин не влаштовуватиме пацієнта, від його послуг можна буде відмовитися у будь-який момент.

Нагадаємо, нова модель фінансування для закладів спеціалізованої й високоспеціалізованої медичної допомоги стартуватиме з 2020 року, але вже 2018—2019-го певні послуги фінансуватимуть у пілотних проектах.

Раніше був озвучений перелік безкоштовних медичних послуг. У список безкоштовних увійшли консультації лікаря (необмежена кількість разів), профілактичні огляди та базові аналізи.

Нагадаємо, ми розповідали, що після ухвалення пакету документів медичної реформи, в Україні зміниться порядок надання медичних послуг, низка яких стане платною. Крім того, планується введення електронних карток, госпітальних округів та пакетів послуг.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради молодим мамам]
Совет: Нужны ли деткам памперсы
[Сімейні поради]
Совет: Опасно - пластиковая тара
[Кулінарні поради]
Совет: Польза и вред соевых продуктов

Переглядів: 1172 / Дата: 11.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...