Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Жовтень » 9 » Втішати сумних подруг не варто

Втішати сумних подруг не варто

Інші Цікаві поради

 

Напевно тобі доводилося виступати в ролі "психолога" і втішаючи невпевнену в собі людину, ти у відповідь отримувала агресивний відсіч. Чому так? Психологи поспішають нас заспокоїти - це цілком нормально.

Краще залиш скиглія в спокої, адже доведено - люди з низькою самооцінкою дуже негативно ставляться до себе і часто інтерпретують критичні зауваження, невдачі в особистому житті або відмови в прийомі на роботу в якості доказів своєї ще більшої ущербності. І повір, твої будь-які спроби змінити їхню думку сприймаються як ломка стереотипів і навіть гірше того, так що не дивно, якщо в результаті ти ще залишишся у всьому винуватою.

Людям з низькою самооцінкою насправді дискомфортно, коли хтось намагається їм її підняти. Позитивний рефреймінг не допомагає учасникам з низькою самооцінкою. Навпаки обійми діють на них як додаткове джерело злості. Як правило, в період депресії, навіть підтримка друзів такими особистостями сприймається неприємно і втомлює.

Так що ж робити, якщо в числі твоїх кращих подруг є такі, які самі себе доводять? Психологи радять не сперечатися з такими людьми і не доводити їм, що склянка наполовину повна - це і марно, і додасть стресу і тобі, і подрузі.

Також читайте:
[Медичні поради]
Быстро старит кожу - сахар
[Сімейні поради]
Совет: Ароматизаторы вызовут рак легких !
[Медичні поради]
Зарядка для глаз необходима каждому


Переглядів: 1462 / Дата: 17.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...