Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Березень » 17 » З хамством боремось усмішкою та правильними фразами

З хамством боремось усмішкою та правильними фразами

Інші Цікаві поради

 

Звичайно ж, сперечатися з відвертим хамом – дурна забава. Адже, затіваючи сварку, він не прагне обговорити якусь проблему, а просто має на меті зіпсувати вам настрій.

Психологи стверджують, що їх просто потрібно уникати. Але це нічого не змінить, адже ви не можете бути впевненими, що саме сьогодні в громадському транспорті не стикнетесь з "приємними" людьми, які хочуть визвіритися на когось іншого. Отже, розпочнемо. Ці фрази допоможуть дещо охолодити жар нахаби.

Ця фраза змушує людину розуміти, що вона ввійшла в зону вашого особистого простору, чого нікому не дозволено робити без дозволу. Таким чином ви даєте зрозуміти, що вона перейшла межу дозволеного. Звичайно ж, ці слова зупинять не всіх, але дадуть вам внутрішню впевненість в тому, що ви здатні дати відсіч. Також ця фраза дозволить уникнути неприємного діалогу. Якщо це не допомогло, то...

Важливо, щоб у цій фразі було присутнє слово "змушує". Це дієслово вказує на несамостійність дії кривдника. Всім оточуючим, і вам, і, можливо, нахабі, й так зрозуміло, що його змушують поводитися так власні негативні емоції або відсутність виховання.


Якщо людина при цьому сильно розмахує руками, можна сказати: "Чому ви так махаєте руками?". Ці фрази є констатацією того, що людина поводиться неприпустимо, причому на фізичному рівні. Втім, не називайте її поведінку "хамською", адже це буде оцінювальне судження. Тому, що для нахаби ця поведінка може бути абсолютно нормальною.

Якщо ж ці фрази не дали жодного результату – не продовжуйте розмову. Це безнадійно. Усміхніться та йдуть собі далі. В громадському транспорті вас можуть врятувати навушники, улюблена музика та милування міськими краєвидами.

Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Арбуз - Природный антибиотик
[Цікаві поради]
Совет: Тем, кто хочет поумнеть
[Медичні поради]
Совет: Поменьше сладкого и мучного


Переглядів: 1234 / Дата: 21.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...