Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Квітень » 26 » Кращим видом солодощів вчені визначилися

Кращим видом солодощів вчені визначилися

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Медики рекомендують вживати мармелад навіть тим, хто худне і старанно обмежує себе від харчових надмірностей.

Якісний мармелад піде на користь всім, адже він сприяє оздоровленню організму. Вживання мармеладу на їх думку не лише втамовує потребу в солодкому, притаманну багатьом людям, але навіть може захистити від розвитку пухлин.

«Мармелад містить пектин, який сприяє більш активному виведенню з організму небажаних речовин, включаючи токсичні компоненти, накопичення яких призводить до розвитку пухлинних процесів», – розповіли про це наукові фахівці.

Вчені стверджують, що пектин може сприяти виведенню з організму людини важких металів побічних продуктів метаболізму, холестерину, анаболіків, жовчних кислот. З цією властивістю пов’язаний той факт, що мармелад є відмінним антидепресантом. У подібному ефекті мармелад не поступається визнаному шоколаду, причому він менш калорійний, а, отже, безпечніший для фігури.

Втім, споживання мармеладу як і будь-яких солодощів необхідно контролювати, щоб уникнути зайвої ваги. Крім того, важливо, щоб продукт не містив у собі багато штучних добавок і не мав додаткових калорійних доважків, – наприклад, у вигляді цукрового обсипання або шоколадної глазурі.

«Вибирайте мармелад правильно – по відтінку він повинен наближатися до натуральних тонів, а не бути яскравого кольору, такі ласощі містять багато барвників. По своїй структурі цей мармелад повинен бути однорідним і з кислуватим присмаком, непрозорим», – поділилися експерти.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Нимфомания и лечение
[Кулінарні поради]
Советуем: Красная икра
[Святкові поради]
Совет: Шампанское и не только

Переглядів: 198 / Дата: 14.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...