Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Червень » 10 » За що платитимуть жінки під час пологів - Супрун розповіла

За що платитимуть жінки під час пологів - Супрун розповіла

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Після запровадження медичної реформи не всі операції робитимуться безкоштовно, натомість це не стосується мінімальних послуг щодо пологів.

Про це виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я заявила у ефірі 5 Каналу. На пологи мінімальні послуги будуть надаватися безкоштовно.

Жінка прийде до пологового будинку, буде мати лікаря, який чергує у той день. Також надаватимуться всі витратні матеріали, як на нормальні пологи, якщо потрібен кесарів розтин, то буде операція, і всі витрати буде покрито.

Але, коли жінка хоче сама бути в палаті, якщо вона хоче специфічного лікаря або додаткові якісь послуги, тоді вона матиме співоплату, – зазначила посадовець.

Щоправда, за її словами, не всі процедури та не всі операції робитимуться з самого початку, оскільки немає достатнього фінансування.

"Але ми будемо розуміти, якщо це планова операція, не екстрена, бо екстрена операція буде безоплатною, на планову буде чіткий тариф і буде всім прозоро повідомлено та чітко буде сказано, якою буде співоплата.

Будуть додаткові програми, які допомагатимуть пацієнтові співоплатою, бо є такі пацієнти, які економічно не в змозі заплатити, так само як є субсидії", – додала Супрун.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Расслабляемся с любимым ароматом
[Цікаві поради]
За свою жизнь женщина тратит на сборы два года
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Мужчина и женщина на диете

Переглядів: 1259 / Дата: 19.03.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...