Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Червень » 23 » Захворювання печінки - причини і наслідки

Захворювання печінки - причини і наслідки

Інші Медичні поради

 


Причини і наслідки захворювань печінки

Втома, неуважність, постійна сонливість – знайомі почуття? А чи знаєте ви про те, що причиною може бути зовсім не напружена робота, а проблеми з печінкою? І основним ворогом цього важливого органу може стати аміак. Аміак усередині людини? Так, і ось чому він виникає і як з цим боротися.

Що погано впливає на печінку?
Передусім печінка (другий по вазі орган в організмі людини) страждає від неправильного харчування і шкідливих звичок. Жирна їжа, фастфуд, переїдання – усе це веде до того, що печінка перестає справлятися зі своїми важливими обов’язками: чистити кров і організм від токсинів. І, звичайно, дуже шкідливий для печінки і алкоголь. Також шкідливі певні ліки (і тут украй важливо проконсультуватися з лікарем), погана екологія, малорухомий спосіб життя.

Що відбувається в печінці і організмі?
В результаті шкідливої дії на печінку в організмі починає накопичуватися аміак, який перестає виводитися печінкою повноцінно. Крім того, на підвищення аміаку в крові можуть впливати і інші чинники, окрім поганої роботи печінки. Так, наприклад, надмірний аміак можливий при певних дієтах, коли в організм потрапляє дуже багато білку, впоратися з яким печінка просто не в змозі. Аміак, будучи дуже шкідливим токсином, починає впливати на головний мозок, викликаючи почуття втоми, розлад уваги, порушення сну. Але найнеприємніше в тому, що інтоксикація і проблеми з печінкою можуть протікати і безсимптомно.

Чим шкідливий аміак?
Передусім аміак пригноблює функції головного мозку, що найчастіше проявляється в зниженні концентрації уваги і швидкості реакції. Так, наприклад, вчені довели, що висока кількість штрафів і ДТП може бути пов’язана з підвищеною кількістю аміаку в крові через проблеми з печінкою.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Лечение артрита
[Святкові поради]
В День святого Валентина
[Святкові поради]
Совет: Покупайте свое


Переглядів: 156 / Дата: 19.07.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...