Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Травень » 12 » Закликав готуватися до глобальних епідемій Білл Гейтс

Закликав готуватися до глобальних епідемій Білл Гейтс

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Білл Гейтс в черговий раз довів, що його інтереси не поширюються лише на суто технологічну сферу розвитку людства. «Батько» Microsoft, проаналізувавши статистику Всесвітньої організації охорони здоров’я, закликав жителів Землі бути готовими до глобальних епідемій, які можуть забрати мільйони життів.

Гейтс, як людина, яка мислить системно, почав своє дослідження зі страшної епідемії іспанського грипу, який до цих пір до кінця не вивчений, але на початку ХХ століття забравший мільйони життів. На думку мільярдера, пандемія носила штучний характер, а значить, з бурхливим розвитком нових технологій, може бути відтворена терористами в ще більш масових формах. Комп’ютерне моделювання показало, що відтворення «іспанки» понесе за кілька місяців життя більш 30 мільйонів чоловік.

Мільярдер попереджує, що якщо вчені всього світу не консолідуються в ім’я загальної мети, то наслідки епідемії виявляться фатальними для всього людства, у якого більше не буде можливості творити історію. Гейтс, відомий як меценат, заснував свою премію для вчених, які розробляють новітні вакцини проти грипу. Більше 12 мільйонів доларів отримає та лабораторія, яка наблизиться до вирішення проблеми небезпечного захворювання.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Слабоумие - результат длительного стресса
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: "Гормон любви" - Ген доброты
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: “Жен­ское оча­ро­ва­ние”

Переглядів: 192 / Дата: 17.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...