Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2016 » Травень » 4 » Законопроект про лікування коноплею уряд Німеччини схвалив

Законопроект про лікування коноплею уряд Німеччини схвалив

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Уряд Німеччини в середу, 4 травня, схвалив законопроект про використання коноплі в медичних цілях. Тепер документ має надійти на розгляд Бундестагу, у разі схвалення закон може набути чинності навесні 2017 року. Як заявив міністр охорони здоров'я ФРН Герман Ґрее, пацієнти з важкими захворюваннями, яким не допомагають інші медикаменти, зможуть отримувати коноплю в аптеці за рецептом. Вартість буде покриватися медичною страховкою.

Уповноважена уряду Німеччини з наркополітики Марлене Мортлер заявила, що застосування коноплі в медичних цілях дійсно має сенс. При цьому вона виступила проти загальної легалізації психоактивних продуктів конопель (марихуани і гашишу).

Відповідно до чинного закону про наркотичні речовини, культивування, виробництво, торгівля, придбання і зберігання будь-яких частин коноплі в ФРН забороняється, виняток може бути зроблений лише спеціальним дозволом Федерального інституту медикаментів і виробів медичного призначення (BfArM). Таким чином, в окремих випадках пацієнти з важкими і хронічними захворюваннями, наприклад при розсіяному склерозі, можуть самостійно вирощувати коноплю, незважаючи на загальну заборону.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Труд­нос­ти с вос­ста­нов­ле­ни­ем сил
[Медичні поради]
Совет: Польза бани на организм человека
[Медичні поради]
Совет: По ногтям диагностируем болезни

Переглядів: 1435 / Дата: 16.10.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...