Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Травень » 4 » Законопроект про лікування коноплею уряд Німеччини схвалив

Законопроект про лікування коноплею уряд Німеччини схвалив

Інші Медичні поради

 

Уряд Німеччини в середу, 4 травня, схвалив законопроект про використання коноплі в медичних цілях. Тепер документ має надійти на розгляд Бундестагу, у разі схвалення закон може набути чинності навесні 2017 року. Як заявив міністр охорони здоров'я ФРН Герман Ґрее, пацієнти з важкими захворюваннями, яким не допомагають інші медикаменти, зможуть отримувати коноплю в аптеці за рецептом. Вартість буде покриватися медичною страховкою.

Уповноважена уряду Німеччини з наркополітики Марлене Мортлер заявила, що застосування коноплі в медичних цілях дійсно має сенс. При цьому вона виступила проти загальної легалізації психоактивних продуктів конопель (марихуани і гашишу).

Відповідно до чинного закону про наркотичні речовини, культивування, виробництво, торгівля, придбання і зберігання будь-яких частин коноплі в ФРН забороняється, виняток може бути зроблений лише спеціальним дозволом Федерального інституту медикаментів і виробів медичного призначення (BfArM). Таким чином, в окремих випадках пацієнти з важкими і хронічними захворюваннями, наприклад при розсіяному склерозі, можуть самостійно вирощувати коноплю, незважаючи на загальну заборону.

Також читайте:
[Медичні поради]
Советуем: Используйте целебные свойства ромашки
[Медичні поради]
Риск возникновения инсульта способны снизить овощи и фрукты
[Спортивні поради]
Совет: Кофе - это выносливость


Переглядів: 1348 / Дата: 19.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...