Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Липень » 13 » Заважають вам бути щасливими ці чотири звички

Заважають вам бути щасливими ці чотири звички

Інші Цікаві поради

 

Експерт з лідерства Лоллі Даскаль назвала згубні звички, які руйнують ваше щастя. Уникайте їх!

Фахівець наголошує, що щастя – це щоденна праця. Замало просто зосередитися на позитивних думках і сподіватися на краще, повідомляє MyDomaine. Ваш оптимізм мають супроводжувати здорові звички і правильні життєві установки. Щоб сформувати правильний підхід до життя, Лоллі Даскаль пропонує акцентувати увагу на таких помилках:

Нехтування обов'язками

Коли ви тікаєте від обов'язків й ігноруєте справи – це все шкодить вашому щастю. Уміння розбиратися зі справами і вирішувати життєві завдання – форма самообслуговування, якою не можна нехтувати.

Скарги

Коли ви скаржитеся, ви перебільшуєте значення негативних аспектів життя. Фокусування на проблемах, негараздах і сварках шкодить вам і навіть вганяє в депресію, адже таким чином ви переконуєте себе, що все погано, а за таких обставинах бути щасливим неможливо.

Невпевненість в собі

Оскільки невпевненість в собі заважає бути успішним, вона також заважає бути щасливим. Такий стан справ заважає вам використовувати всі можливості, ризикувати і навіть спілкуватися з новими людьми.

Бажання тримати все під контролем

Одна з найпоширеніших помилок – тримати все під контролем. Життя повне несподіванок і передбачити абсолютно все – геть неможливо. Дуже часто непередбачені обставини злять, адже вони не відповідають вашим планам. Фахівець радить звільнити себе від контролю і жити на повну.

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Боремся кашей с раковыми заболеваниями
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Танцуй стриптиз
[Цікаві поради]
Совет: Будем красиво-золотыми


Переглядів: 1110 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...