Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Землю заполонять звірі - якщо люди стануть вегетаріанцями

Землю заполонять звірі - якщо люди стануть вегетаріанцями

Інші Кулінарні поради на http://radymo.com/

 

 

Союз вегетаріанців Німеччини навів дані про те, скільки тварин з'їдає впродовж життя середньостатистичний німець, і про те, скільки свійських представників фауни могла б врятувати повна відмова жителів країни від м'яса, пише Кореспондент.

Згідно з даними, наведеними в доповіді, кожен німець з'їдає за своє життя в середньому 1094 тварин: чотири корови чи телят, чотири вівці, дюжину гусаків, тридцять сім качок, сорок шість індиків, сорок шість свиней і дев'ятсот сорок п'ять курей.

Загалом по Німеччині, без урахування риби і морепродуктів, щорічно з'їдають близько мільярда ста тисяч тварин.

"Якби кожен день у році був вегетаріанським, від забою можна було б врятувати 157 мільйонів тварин", - наголошується в доповіді.

Сьогодні в Німеччині проживають від п'яти до шести мільйонів вегетаріанців. Ця цифра порівняно невисока: в Індії, найбільш вегетаріанській країні світу, м'яса не їдять близько сорока відсотків населення – переважно з релігійних міркувань.

Всесвітній день вегетаріанця відзначають у четвер, 1 жовтня. Він був введений у 1977 році на вегетаріанському конгресі в Шотландії.

Нагадаємо, що за даними вчених з університетів Британії і Нової Зеландії, серед вегетаріанців рідше зустрічаються випадки захворювання на рак крові, сечового міхура або шлунку. У той же час імовірність захворіти на рак шийки матки удвічі вища для вегетаріанців і тих, хто їсть рибу, порівняно з м’ясоїдами.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Помогут фрукты и овощи
[Сімейні поради]
Самочувствие улучшаем в собственной ванной
[Сімейні поради]
Совет: Осторожно! LADA Granta

Переглядів: 1540 / Дата: 12.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...