Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Грудень » 7 » Зможуть отримувати антиретровірусну терапію у 2017 році більше пацієнтів

Зможуть отримувати антиретровірусну терапію у 2017 році більше пацієнтів

Інші Медичні поради

 

Уряд ухвалив рішення про збільшення фінансування державних програм з лікування ВІЛ та туберкульозу на 140 відсотків по кожній з них. Про це 6 грудня у Женеві на засіданні Координаційної ради Об'єднаної програми ООН з питань ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє "Урядовий портал".

"Незважаючи на глибоку економічну кризу в 2014-2015 роках у зв'язку з раніше згаданою військовою агресією (проти України з боку РФ - ред.), уряд прийняв безпрецедентне рішення про збільшення державного фінансування програми лікування ВІЛ на 140% і програми лікування туберкульозу - теж на 140%", - сказав Розенко.

На його думку, цей крок та активна участь міжнародних донорів повинні дозволити Україні підвищити чисельність пацієнтів, які будуть отримувати антиретровірусні препарати у 2017 році, майже вдвічі.

Віце-прем'єр висловив переконання, що інвестиції з боку уряду, а також збільшення обсягів держзакупівель антиретровірусних препаратів стануть поворотним моментом при переході від донорського фінансування до державного. Наразі, за його словами, ведеться розробка проекту національної стратегії сталого розвитку після поступової відмови від фінансування донорів.

"Хоча ми і сподіваємося зберегти донорів ще на деякий короткий час в Україні, ця стратегія буде готова вчасно і забезпечить плавний перехід", - наголосив він.

Нагадаємо, згідно з останніми даними, в Україні зростає кількість хворих на ВІЛ/СНІД.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Заболевание «синдром Месси»
[Медичні поради]
Совет: Соль для ванн вне закона
[Медичні поради]
Риск возникновения инсульта способны снизить овощи и фрукты


Переглядів: 1279 / Дата: 20.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...