phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

15:24
7 небезпечних предметів для здоров’я в кожному будинку медики назвали
Медики заявили, що в кожному будинку є небезпечні для здоров’я предмети, що виділяють шкідливі речовини. Вони склали список з семи пунктів і порадили не купувати подібний товар.

Небезпечним предметом назвали освіжувач повітря для усунення запахів в приміщенні. Медики закликають не розпорошувати його в кімнатах, де немає вікон. Освіжувач містить шкідливу хімічну добавку фталат. Речовина зменшує кількість чоловічого статевого гормону тестостерону і негативно позначається на репродуктивній функції. Після розпилення фталат проникає в організм через пори шкіри і органи дихання. Експерти рекомендують робити освіжувачі самостійно з використанням природних складових.

Кульки від молі на основі нафталіну приносять шкоду не тільки комахою, але і людині. Від них з’являються запаморочення, нудота, розлад шлунка і почервоніння шкірного покриву. Рекомендується упаковувати одяг в герметичні чохли. Це збереже вбрання і здоров’я їх власників.

До складу меблів з ДСП входить формальдегід. Він чинить негативний вплив на легені, викликає дерматити, екзему, виразки. При надмірній кількості уражається нервова система і збільшується ризик розвитку онкологічних хвороб. При покупці меблів варто звертати увагу на різкі запахи.

Касові чеки роблять з термічно обробленого паперу з вмістом бісфенолу А. Це хімічна речовина порушує роботу ендокринної системи. Вона проникає в організм, коли покупець бере в руки чек. Медики заборонили зберігати талони з каси вдома.

Небезпечними є і батарейки, оскільки в них міститься свинець і кадмій. Ці речовини вражають нерви, нирки і печінку. Тому не можна зберігати акумулятори будинку.

Останнім в список шкідливих для здоров’я предметів увійшов пластиковий посуд. До його складу входять фосфати і згаданий вище бісфенол А. Через такий посуд порушується кальцієвий обмін. В результаті знижується щільність кісток і збільшується ймовірність переломів. Експерти закликають не використовувати пластиковий посуд.
Категорія: Сімейні поради | Переглядів: 76 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]