Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Липень » 10 » Чому не варто в день з’їдати більше 150 грамів грибів - лікарі пояснили

Чому не варто в день з’їдати більше 150 грамів грибів - лікарі пояснили

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Лікарі пояснили, чому не варто в день з’їдати більше 150 грамів грибів

Якщо дотримуватися цієї норми, організм отримає оптимальну кількість корисних речовин, що містяться в грибах. Дані речовини позитивно позначаються на серцево-судинній і нервовій системі, виробляють протираковий ефект.

Коментує лікар-дієтолог Олена Ліванцова: “Гриби є джерелом білка, вітамінів групи В і С, нікотинової та фолієвої кислоти, кальцію, фосфору, калію і заліза. Всі ці елементи позитивно впливають на роботу серцево-судинної і центральної нервової системи, зміцнюють кісткову тканину, надають антиоксидантний вплив на організм, а також позитивно впливають на кровотворення.

У грибах мінімальний вміст жиру і немає холестерину. Так як це продукт рослинного походження, тому їх можна вживати людям, що страждають ожирінням. Ще гриби можуть принести користь людям з цукровим діабетом – вуглеводи представлені харчовими волокнами, що сприяє зниженню рівня глюкози в крові. Гриби володіють і протипухлинним ефектом, який пов’язаний з наявністю селену і вітаміну С, що є антиоксидантами. Протипухлинна активність пов’язана ще і з білками – лектинами, які зараз активно досліджуються в онкології. Вони є пастками для пухлинних клітин”.

Але багато чого залежить від місця зростання гриба. Ділянки, прилеглі до трас – погане місце для збору грибів. Гриби, як губка, вбирають все, що є в грунті. Якщо там є токсини і важкі метали, у вас будуть проблеми. Гриби не рекомендовані особам з хворобами шлунково-кишкового тракту в момент загострення (гастрити, виразкова хвороба, коліти, панкреатит), з нирковою та печінковою недостатністю. Не варто вживати гриби сирими – дієтологи радять їх обсмажувати без олії нетривалий час.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет : Пробуждаем сексуальность, обретаем сексапильность
[Сімейні поради]
Совет: Температура дома
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Немного Фрейда

Переглядів: 127 / Дата: 20.07.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...