phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

06:47
Чотири простих способи впоратися з "маленьким хамом"- що робити, якщо дитина грубить
Поради по вихованню.

Що робити, якщо дитина грубить: чотири простих способи впоратися з "маленьким хамом". Поради по вихованню.

Батьки завжди мріють про те, щоб їх дитина поводилася належним чином, щоб за неї не було соромно, щоб її можна було ставити в приклад іншим. Вони займаються вихованням, намагаються присвячувати час тому, щоб прищеплювати чаду хороші манери, щоб вчити його тому, що необхідно робити для адаптації в суспільстві.

Такий підхід може давати результати, які будуть позитивними. Але бувають випадки, коли малюк не відмовляється від неприйнятної поведінки, коли він починає грубити старшим, дозволяти собі невтішні висловлювання на їхню адресу. В такому випадку мамі і татові доводиться червоніти.

Щоб не робити останнього постійно, їм потрібно поміняти тактику виховання, спробувати відучити дитину грубити. У цьому їм допоможе кілька порад.

Стежити за собою

З цього мамі і татові слід почати. Їм необхідно пам'ятати, що дитина повторює все за ними, що вона бере з них приклад. Між собою їм завжди потрібно спілкуватися культурно, ввічливо, не переходити на образи.

У громадських місцях, куди вони ходять з малюком, їм також слід бути ввічливими, не грубити нікому. В такому випадку вони не будуть подавати поганий приклад синові або дочці.

Залишатися спокійними

Якщо дитина починає грубити, то не варто повторювати за нею його манеру поведінки. Потрібно поводитися гідно, говорити спокійно.

В такому випадку програти не доведеться, не доведеться доводити ситуацію до абсурду і посилювати її.

Не вестися на хитрощі

Грубістю малюк може намагатися домагатися бажаного, того, що він не отримує. Мамі і татові не варто вестись на подібне.

Так вони не закріплять модель поведінки, а покажуть чаду, що вимагати таким способом щось не можна. Він буде змушений шукати інші варіанти, наприклад, домовлятися, просто слухатися батьків.

Озвучувати свої почуття

Батькам не потрібно нападати на дитину, вичитувати її за поведінку. Їм слід говорити за себе, озвучувати ті почуття, які відчувають вони.

В такому випадку вони можуть і грубість зупинити, і емпатію у малюка розвинути. І те, і інше буде корисним.

Такі прийоми в процесі виховання застосовувати зможуть всі мами і тата. Тим самим вони зможуть домогтися того, що малюк не буде грубити, що вести він себе буде належно.
Категорія: Сімейні поради | Переглядів: 64 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]