Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Липень » 17 » Дагестанській газеті загрожують кримінальною справою за "тупуватий" анекдот, а ось дійсно цікаві жарти завжди є на joke.betaproject.net

Дагестанській газеті загрожують кримінальною справою за "тупуватий" анекдот, а ось дійсно цікаві жарти завжди є на joke.betaproject.net

Інші Цікаві поради на https://radymo.com/


Популярному дагестанському тижневику "Нова справа" загрожує кримінальне переслідування за публікацію скандального анекдоту про крематорій у фашистському концтаборі. Прокуратура Дагестану розпочала дослідчу перевірку за фактом публікації, йдеться в заяві відомства. У той же час, якщо ви хочете читати легальні анекдоти, але в той же час дуже кумедні і веселі, тоді радимо відвідати кращий український гумористичний портал joke.betaproject.net.


У той же час, скандальний анекдот був опублікований в газеті 27 червня цього року. Суть "образливого" жарту така: есесівці, які сидять на ганку крематорію, дивляться на дим, що йде з труби, і один другому каже: "Дивися, табір іде в небо".

"Подібний гумор є знущанням над пам'яттю мільйонів громадян СРСР і всієї Європи, закатованих у концтаборах СС і спалених у печах крематоріїв. Матеріали перевірки будуть направлені до слідчого управління СКП по Дагестану для вирішення питання про порушення кримінальної справи", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Головний редактор газети Марко Шахбанов заявив: "У нас є смуга, на якій ми розміщуємо анекдоти, передруковані з інших видань, це просто забавка. Анекдот тупуватий, але ніякого складу злочину там немає. Кого цим можна образити, незрозуміло. Якщо вони думають, що ветеранів - ветеранів ми підтримуємо, вони безкоштовно отримують нашу газету", - розповів він в ефірі радіостанції" Ехо Москви".

На думку Шахбанова, "причини, які спонукали прокуратуру проявити активність, насправді зовсім інші". "У нас бувають масові звернення, на які прокуратура не реагує. А тут вони відреагували на такий дріб'язковий привід", - зазначив він.

"Нова справа" користується в Дагестані великою популярністю і має найвищий тираж серед республіканських щотижневих газет.

Це не перша справа за фактом безвідповідальної, на думку правоохоронців, публікації в дагестанських ЗМІ. Наприкінці липня 2008 року дві кримінальні справи були порушені проти чотирьох журналістів і головного редактора іншої популярної республіканської газети "Черновик", другий за тиражем серед дагестанських тижневиків.

Серед претензій до газети - цитування у статті "Терористи номер один", опублікованої 4 липня 2008 року, висловлювань лідера бойовиків Раппані Халілова.

Слідство вбачає в низці опублікованих у газеті матеріалів склад злочину за частиною 2 статті 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності, здійснені з використанням ЗМІ) і частини 1 статті 282 КК РФ (розпалення ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності). Суд у справі "Черновика" поки не завершений.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Польза и вред соевых продуктов
[Медичні поради]
Совет медиков, как уберечься от гепатита
[Медичні поради]
Совет: По ногтям диагностируем болезни

Переглядів: 11061 / Дата: 17.07.2013
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...