phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:38
Діє як ліки від підвищеного холестерину цей овоч
Натуральним "ліками" від підвищеного цукру і холестерину може бути відомий всім часник – сучасна наука підтвердила його цілющі властивості.

Вчені констатують, що велика частина корисних властивостей пряного овоча, який діє як ліки від підвищеного цукру і холестерину, обумовлена сполуками сірки, що утворюються при подрібненні або жуванні часнику. Можливо, найвідоміший з них-аліцин: це з’єднання присутній деякий час в свіжому часнику після того, як він розрізається або роздавлюється. Інші сполуки овоча, що впливають на здоров’я, – діаллілдісульфід і s-алілцистеїн.

"Сполуки сірки з часнику потрапляють в організм з травного тракту і подорожують по всьому тілу, проявляючи свої сильні біологічні ефекти", – повідомили фахівці.

Вони розповіли про те, що часник може діяти як ліки від холестерину: було встановлено, що добавки з часником знижують загальний холестерин або «поганий» холестерин ЛПНЩ на 10-15%.

Благотворний вплив овоча на стан крові також може поліпшити показники артеріального тиску, стану серцево-судинної системи.

"Високі дози часнику покращують кров’яний тиск у людей з гіпертонією. У деяких випадках добавки часнику можуть бути такими ж ефективними, як звичайні ліки", – повідомили експерти.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 243 | Додав: radymo | Теги: холестерин, часник, ліки, овоч | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]