phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:52
Ефективні техніки для очищення від негативу
Кожен з нас може вийти з себе, засмутитися, почати переживати і так далі. Все це – негативні емоції, від яких необхідно позбавлятися. Для цього існує декілька ефективних методик.

Найкраще робити так, щоб негативні думки не йшли з голови, а не з’являлися там. Для цього вам необхідно навчитися залучати позитивні думки, щоб для негативу просто не залишалося місця у вашому житті.

Чому негатив небезпечний

Поганий настрій, депресії, переживання і розлади погані не тільки тим, що вони самі по собі негативні. Вони сильно знижують енергетику людини, руйнуючи її біополе. Коли біополе слабшає, погіршується зв’язок людини з центром достатку Всесвіту, завданням якого є постачання людей удачею. Саме тому, коли вам сумно чи ви нервуєте, все ніби валиться з рук, нічого не виходить і у всіх сферах життя вас переслідують проблеми. Поганий настрій подібно сипучим пісках. Якщо ви потрапили в них, то вам буде дуже важко вибратися. Можливо, вам знадобиться допомога. Саме цю допомогу вам можуть надати спеціальні техніки по очищенню від негативу.

П’ять технік очищення від негативу

Техніка перша: фізичні вправи

Недарма кажуть, що спортсмени і люди, які займаються важкою фізичною працею, просто не можуть замикатися в собі і сумувати без причин, оскільки на це в них просто немає часу. Займіться спортом, якщо ви відчуваєте, що вам погано. Це може бути все, чого забажає ваша душа – катання на велосипеді, плавання, спортзал, біг, бойові єдиноборства. Останні загартовують душу, а не тільки тіло. Так що не варто недооцінювати філософію війни, яка заснована на перемозі над собою.

Техніка друга: знайдіть собі хобі

Це має бути не просто щось захоплююче. Ви повинні зануритися в це з головою. Комп’ютерні ігри, до речі, сюди не включені. Причина полягає в труднощах симбіозу реального життя і віртуального. Воно допоможе вам розслабитися, але не вигнати негатив. Реально цікаве хобі здатне не просто прогнати негативні емоції, але і замістити їх позитивом.

Техніка третя: медитації

У цьому вам допоможуть буддійські медитації або медитації за Знаком Зодіаку. Суть цього методу полягає в тому, що ви повинні побачити позитив у своїй свідомості під час занурення в неї. Вам потрібно представити те, як негатив залишає ваше тіло. Для цього ви можете навчитися розслаблятися і експериментувати з думками і образами.

Техніка четверта: афірмації

Афірмації виганяють негатив, очищаючи вашу свідомість від думок, які призводять до негативних потоків. Це фрази, які ви повинні повторювати кожен день кілька разів, щоб запрограмувати себе на позитив. Афірмації можуть бути вузько спрямованими, а можуть працювати з усім вашим світоглядом відразу. Говоріть собі частіше, що ви щасливі, улюблені і красиві.

Техніка п’ята: проста прибирання будинку

Тут є два важливих моменти. Перший – це сам процес прибирання, який психологічно важливий. Ви прибираєтеся вдома, виганяючи одночасно негатив з себе. Ви зайняті чимось важливим, ви бачите плоди своєї праці. З іншого боку, позбавляючись від бруду, пилу, непотрібних речей, ви позбавляєтеся від негативного впливу на вас. Це добре не тільки для здоров’я, але і для вашого біополя. Спробуйте викинути непотрібні речі, тому що непотріб притягує негативну енергію.

Що найприємніше, всі вищеописані методики можуть бути використані разом. Вони не виключають одна одну, так що змусьте себе просто почати рух вперед, тоді щастя само прийде у ваш будинок і в вашу душу. Позитивне мислення допоможе вам у цьому, бо думки матеріальні.
Категорія: Гороскопи і поради астрологів | Переглядів: 259 | Додав: radymo | Теги: очищення, Негатив, техніка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]